Velika pobjeda VK "DAR-a" u derbiju kola

Nevjerojatna utakmica Kuzmića za veliku pobjedu

Objava: Brodportal | Datum objave: 24.03.2019

Danas se na gradskim bazenima odigralo 3. kolo Homer kupa.
Aladrović pomoćni trener U-17 reprezentacije Hrvatske

Glavni trener Vaterpolskog kluba Marsonia iz Slavonskog Broda, Zdravko Aladrović postao je novi član U-17 vaterpolske reprezentacije Hrvatske.
Mladi vaterpolisti se plasirali na završnicu PH

Objava: Brodportal | Datum objave: 20.03.2019

Mladi vaterpolisti VK Marsonia u kategoriji nade ( 2007. godište i mlađi ) plasirali su se na završnicu prvenstva Hrvatske koje će se održati u Šibeniku od 3 - 7. travnja 2019. godine.
Počeo drugi Homer kup

Objava: Brodportal | Datum objave: 10.03.2019

Danas je na Gradskim bazenima održano prvo kolo 2. po redu tradicionalnog Homer kup u organizaciji VK Brodski Homeri.
Boksači Radničkog prvaci Hrvatske!

Objava: Brodportal | Datum objave: 06.03.2019

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u boksu za mlađe dobne skupine, pokazalo je pravu kvalitetu boraca Boksačkog kluba Radnički. Sa ovog velikog natjecanja održanog proteklih dana u Zagrebu, vratili su se sa sjajnim rezultatima.
Vaterpolska utakmica između VK Marsonia i VK Opatija

Objava: Brodportal | Datum objave: 28.02.2019

U subotu, 2. ožujka od 14 sati igra se vaterpolska utakmica majstorice u kategoriji mlađi kadeti između VK Marsonia i VK Opatija.
Dvije pobjede mladih vaterpolista

Objava: Brodportal | Datum objave: 05.02.2019

U subotu, 2. veljače odigrane su u Slavonskom Brodu dvije vaterpolske utakmice u kvalifikacijama prvenstva Hrvatske za mlađe kategorije.
Budainka prvi prvak Brodske amaterske vaterpolske lige

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 05.02.2019

Završila je prva sezona u Brodskoj amaterskoj vaterpolskoj ligi u kojoj se ove sezone natjecalo šest ekipa.
UČITAJ JOŠ VIJESTI

Čuvajte se vrućine, usred smo toplinskog vala

Pleterničanka Ana Baketarić pobjednica Zlatnog glasa zlatne doline, požeški TS Paori osvojili publiku

Sutra obilježavanje Svjetskog dana glazbe

Drugom pobjedom nad Budainka Kolonijom, Slobodnica se kvalificirala u viši rang natjecanja