VK Marsonia obilježio 4 godine postojanja, gosti Dubravko Šimenc i veterani Mladosti

Vaterpolski klub Marsonia u sklopu obilježavanja 4 godine postojanja odigrao je humanitarnu utakmicu s koje je sav prihod uplaćen za liječenje mlade Brođanke Anite Herceg.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 08.02.2016

Gosti na prijateljskoj revijalnoj utakmici bili su veterani zagrebačke Mladosti predvođeni proslavljenim bivšim reprezentativcem Dubravkom Šimencom. U samoj utakmici nije bilo previše uzbuđenja. Mladostaši su od početka imali vodstvo od 1:0, 2:1, 4:2, da bi prvu četvrtinu koja se igrala 6. minuta dobili s 8:3. U preostale 3 četvrtine njihova prednost je stalno rasla premda je na poluvremenu bilo 13:9 za Zagrepčane. U posljednje dvije četvrtine daleko iskusnija momčad Mladosti svaku je dobila s 5:1 za konačnih 23:12. Naravno da Mladostaši nisu igrali punom snagom, već je sve bilo u revijalnom tonu i uz atraktivnu igru za gledatelje. S druge strane domaći su nastupili s veteranima, da bi kasnije trener Aladrović prigodu dao i mladim snagama. Kod pobjedničke ekipe je Robert Sappe postigao 6 golova, dok je najučinkovitiji kod Brođana bio Luka šimović s 5 posignutih golova.

Međunarodna poslovna turistička burza " Way Put" i nagrađeni u kategoriji Simply the best - top 5

"Želja nam je da u Slavonskom Brodu vino i vinska kultura ponovno zažive"

Upaljena prva adventska svijeća, započeo program ovogodišnjeg Adventa iz davnina

FOTOGALERIJA - Tamburice, pjesma i dobra atmosfera za prvu Noć Brođana u Zagrebu!