Poraz Marsonije na gostovanju kod Jadran u Poreču

Danas su igrane utakmice 6. kola SuperSport 2. Nacionalne lige. Slavonskobrodska Marsonia gostovala je kod jadrana u Poreču.

Autor: Brodportal | Datum objave: 24.09.2022

Malo je nedostajalo Brođanima da se iz Istre kući vrate s bodom, ali sva tri boda i tako dođu do svoje druge ovosezonske pobjede. Nažalost, kući se vraćaju bez osvojenih bodova i ostaju na do sada osvojena 4.

Pozitivan duh nakon prošlotjedne prve ovosezonske pobjede osjetio uoči ove utakmice. Ipak, ne treba zanemariti prednost domaće terena. Tako Jadran dolazi do ranog vodstva od 1:0 u 11. minuti, no Bijelo-crni se ne predaju, zabijaju u 39. minuti pa u sudačkoj nadoknadi pa se na odmor odlazi s 2:1 za Marsoniju.

Na startu drugog dijela domaći ponovo zabijaju za 2:2 i tako ostaje do samog finiša utakmice kada u 89. minuti domaćini zabijaju za konačnih 3:2 i sva tri boda ostaju u Poreču.

I idućem kolu Marsonia dočekuje Grobičan na Stadionu Stanko Vlajnić Dida i traže drugu ovosezonsku pobjedu.