Marsoniji bod u Čepinu u utakmici bez golova

U derbiju 22. kola Treće lige – istok Marsonia je gostovala u Čepinu u kojem je kod prema tradiciji neugodnog istoimenog domaćina odigrala bez golova 0:0.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 11.04.2021

Imali su Brođani više loptu u svom posjedu i više od igre, ali im je kao i nekoliko puta do sada izostala završnica. Prvi je prigodu za Brođane imao Matošević, dok su i domaćini nekoliko puta zaprijetili. Vrlo opasan u prodorima za Bijelo – crne bio je Silvio Mihić koj ije bio vrlo aktivan, međutim, on još uvijek čeka na svoj prvi pogodak u dresu Marsonije. U cjelini bila je to tvrda i borbena ne previše gledljiva utakmica u kojoj je svakom po bod najrealnije. S tim bodom ekipa trenera Braslava Ostojića vratila se na vrh prvenstvene ljestvice.

U dvoboju klubova iz gornjeg dijela tablice u Trećoj ligi istok nogometaši Oriolika iz Oriovca na gostovanju u Požegi kod Slavonije odigrali su bez pobjednika 1:1. Tako Oriovčani nastavljaju s dobrim igrama, dok su Požegi golom Ante Galovića u 34. minuti došli dio prednosti od 1:0. Ovog proljeća Galović igra u dobroj formi te mu je ovo 7. gol ove sezone, dok je Slavonija u 45. minuti poravnala na 1:1 preko Ivana Antunovića.

Ako su se u Požegi sastali klubovi iz gornjeg doma, u Valpovu su igrali oni s donjeg dijela ljetvice. Do vrlo važnih bodova došla je novogradiška Sloga koja je s 1:0 slavila pobjedu nad domaćom Valpovkom. Još u prvom poluvremenu Nikola Tomić je u 37. minuti Slogu doveo u vodstvu, dok domaći u 91. minuti nisu iskoristili kazneni udarac. S ovom 5. pobjedom u prvenstvu sastav iz Nove Gradiške približio se Valpovci na samo bod zaostatka.