Niz od tri uzastopne teške utakmice koji su imali odbojkaši Marsonije završio je utakmicom protiv zagrebačke Mladosti. Radi se o ekipi koja dominira u Hrvatskoj u posljednjih nekoliko godina i koja je na Vijušu pokazala snagu i kvalitetu. Na kraju je bilo čistih i sigurnih 3:0 za goste koji su 2 seta dobili s 25:20, dok je u jednom bilo 25:14.
U prvom setu gosti su imali stalno vodstvo 6:1, i stalno su bili 4 do 5 poena u prednosti. Domaći su se približili na 20:22, a onda je Jovović bio na servisu što je aktualnim prvacima donijelo 25:20 i vodstvo u prvom setu. U drugom je Mladost od početka bila u stalnom i sigurnom vodstvu sve do konačnih i uvjerljivih 25:14 za 2:0 vodstvo u setovima. U posljednjem 3. setu Zagrepčani su imali stalnu, ali minimalnu prednost, dok je Marsonia došla na 20:20. Kada se činilo da bi Brođani mogli uzeti set, gosti su ponovno proigrali te su otišli na 25:20 za konačnih 3:0.
U redovima Marsonije bilo je pogrešaka na servisu i u organizaciji igre kao i na bloku. Nakon 6 odigranih kola odbojkaši Marsonije su na polovičnom učinku od 3 pobjede i 3 uzastopna poraza. Taj negaztivan niz Brođani žele prekinuti u slijedećem kolu kada ih za vikend, ali 23. ili 24. ovog mjeseca očekuje gostovanje u Rovinju kod ekipe koja je na omjeru od 2 pobjede i 4 poraza.
