ŽRK Brod

Djevojke 2004. pobijedile na međunarodnom turniru u Zenici

Solidna polusezona rukometaša Broda

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 08.01.2019

U odnosu na sezonu prije u muškom Rukometnom klubu Brod napravljen je mali pomak na prvenstvenoj ljestvici Druge lige – istok. Naime, Brođani su prošlogodišnje prvenstvo završili na 5. mjestu što je realno i u skladu s njihovim ambicijama. U ovogodišnjem prvenstvu rukometaši Broda zimsku stanku dočekali su na 4. poziciji. Plasman ekipe trenera Saše Sertića bio bi bolji da u prvom dijelu sezone nisu izgubili dvije domaće utakmice od Županje i Slatine.
Porazi rukometaša i rukometašica kao i odbojkašica

Objava: Brodportal | Datum objave: 03.12.2018

Rukometaši Broda u posljednjem 9. kolu u prvom dijelu prvenstva Druge lige – istok poraženi su s 28:23 u Županijskom derbiju u Novoj Gradiški od istoimene domaće ekipe.
Pobjeda rukometaša Broda protiv Nexea II

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 28.11.2018

U 8. kolu prvenstva Druge lige - istok rukometaši Broda na domaćem su terenu ugostili drugu ekipu našičkog Nexea. Bio je to dvoboj trećeg Broda i šestog Nexea II, dok je razlika između njih prije međusobne utakmice bila samo 1 bod. Osim toga Brođani su u prošlom kolu na gostovanju slavili u Orahovici, pa su s pobjedom nad Našičanima htjeli nastaviti dobar niz.
Domaći poraz rukometaša Broda od Slatine

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 06.11.2018

U prvih 5. kola novog prvenstva Druge lige - istok rukometaši Broda igrali su protiv 3 prvoplasirane ekipe na ljestvici.
Sportski vikend sa stopostotnim učinkom

Objava: Brodportal | Datum objave: 29.10.2018

Ovaj vikend započeli su mlađi kadeti gostovanjem u Novoj Gradišci. Igrali su protiv vršnjaka iz Županje i Ivankova.
Dvije pobjede mlađih kadeta RK Brod

Objava: Brodportal | Datum objave: 24.09.2018

U nedjelju, 23. rujna u dvorani Brod odigrao se 1. krug 1. HMKRL Istok mlađi kadeti (2004/05 godište) su ugostili vršnjake iz RK Viro Virovitice i RK Nova Gradiške.
Rukometaši Broda uoči nove sezone

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 18.09.2018

Dok su nogometaši u svojim prvenstvima odradili nekoliko kola, prvenstvo još nije počelo za ostale sportove poput: košarke, rukometa, odbojke i drugih. Upravo se rukometaši broda pripremaju za početak nove sezone koja ima kreće početkom slijedećeg mjeseca. U klubu nije bilo većih promjena, tako da će s istim sastavom krenuti u novo prvenstvo.
Rukometašice Broda u očekivanju novog prvenstva

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 13.09.2018

Pred rukometašicama Broda je nova sezona u natjecanju Druge lige – sjever u kojoj su zadržale status premda su prošlogodišnje prvenstvo završile na posljednjem mjestu. U ligi će i dalje biti 12 klubova, dok su od novih tu sada osječka Olimpija i Garešnica. Brođanke će nešto oslabljenje ući u novu sezonu u kojoj je cilj izbjeći posljednje dvije pozicije.