KVALIFIKACIJSKA UTAKMICA

NK Graničar iz Slavonskog Šamca novi županijski prvoligaš

"'Futsal Wimbledon"

Stariji pioniri MNK Brod osvojili međunarodni futsal turnir u Zagrebu!

Brodska Marsa završila sezonu na 7. mjestu; uskoro dobivaju novu tribinu na stadionu

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 17.06.2019

Iza nogometaša slavonskobrodske Marsonije još je jedna sezona u kojoj nije učinjen pomak u odnosu na sezonu prije. Ali jest u infrastrukturi jer, konačno je počela izgradnja istočne tribine Stadiona kraj Save. Njenim završetkom klub će dobiti licencu za Drugu ligu, a onda se može slagati i momčad za 1. mjesto. U ovogodišnjem prvenstvu bijelo – crni završili su na 7. mjestu s istim brojem bodova koliko je imala i šesta požeška Slavonija, dok je do četvrtog Belišća nedostajalo 5 bodova.
Domaći Željezničar i Marsonia osvojili po dva naslova pobjednika

Objava: Brodportal | Datum objave: 13.06.2019

Održan 4. Ljetni kup za mlađe uzraste Škole nogometa Željezničar
Nogometaši Graničara iz Brodskog Varoša prvaci Treće ŽNL – centar

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 10.06.2019

U posljednjem kolu Graničaru je za naslov trebala pobjeda!
Slavonski Brod kandidat za Europsko prvenstvo u kajak – kanu

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 09.06.2019

Od ove jeseni ide službena kandidatura za EP u maratonu
Održan Ljetni kup "Slobodnica 2019."

Premda još traje školska godina završila su nogometna natjecanja kod mlađih uzrasta i već se krenulo s održavanjem raznih turnira.
Budainka Kolonija slavila nad Graničarom iz Slavonskog Šamca

Počele su kvalifikacije za popunom Prve ŽNL u kojoj sudjeluju sva tri trećeplasirana kluba iz tri skupine Drugih liga.
Budainka Kolonija sutra kreće u kvalifikacije za Prvu ŽNL

Objava: Brodportal | Datum objave: 07.06.2019

S obzirom da od nove sezone slijedi reorganizacija natjecanja u Županijskim nogometnim ligama već od ovog vikenda kreću kvalifikacije za popunu Prve lige.
Sportašice iz Velike Kopanice državne prvakinje u futsalu

Objava: Brodportal | Datum objave: 05.06.2019

Od 2. do 4. svibnja u Vinkovcima se održalo državno prvenstvo u futsalu za djevojčice.
UČITAJ JOŠ VIJESTI

'Brodski list' postao 'Posavska Hrvatska'

U župi Sibinj počinje trodnevna duhovna priprava uoči slavlja mlade mise vlč. Filipa Sertića

Briljantan uspjeh za brodske "Alfe" na turniru u Ohridu: 2 zlatne i 2 srebrne medalje!

Antun Novaković u B finalu europskih igara u Bjelorusiji!