Poraz Marsonije od glavnog konkurenta za 2. HNL

BK Festung

Održana prva utrka nove sezone na Tvrđavi Brod

Željezničar puno teže od očekivanog do pobjede

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 16.04.2018

Puno teže od očekivanog nogometaši Željezničara na svom su Stadionu „Stanko Vlainić – Dida“ u 21. kolu Četvrte lige – istok s 2:1 bili bolji od Slavonca.
Marsonia nemoćna protiv vodećeg Osijeka

Objava: Brodportal | Datum objave: 14.04.2018

Osijek je u utakmici koja je značila puno više od derbija slavio protiv Marsonije i tako se primaknuo korak bliže Drugoj HNL. Slavija je u susjedskom derbiju slavila protiv Oriolika.
Brođani poraženi na domaćem terenu

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 14.04.2018

Nakon što su u prošlom kolu s pobjedom u Labinu nad Albonom Potpićan malonogometaši Broda 035 osigurali ostanak želja je bila u posljednja 3. kola pokušati uhvatiti doigravanje koje im je prošle sezone izmaknulo za samo 1 gol. Međutim, Brođani su zapeli već na prvoj prepreci. Naime, u utakmici 20. kola Prve lige ekipa trenera Ćorluke poražena je na domaćem terenu s 2:1 od Alumnusa iz Zagreba.
VIDEO Nogometaši Marsonije ove subote gostuju kod Osijeka II

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 13.04.2018

Ovog vikenda igraju se utakmice 21. kola u Trećoj HNL – istok, dok Marsonia ide na teško gostovanje u Gradski vrt kod vodeće ekipe prvenstva Osijeka II. Mlada momčad iz Gradskog vrta u prvom dijelu sezone slavila je pobjedu na Stadionu uza Savu, dok prema posljednjim igrama Bijelo – crni nisu u najboljoj formi.
Nogometaši Marsonije s 2:1 bolji od Slavonije u nastavljenoj utakmici iz 18. kola

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 11.04.2018

Premda je postojala inicijativa da se prekinuta utakmica između Marsonije i požeške Slavonije odigra na kraju prvenstva i to u Velikoj u rodnom mjestu Brune Bobana, to se nije dogodilo. Naime, vodstvo Treće HNL – sjeveroistok zbog regularnosti natjecanja tražilo je klubove da što prije dogovore odigravanje prekinute utakmice. Tako je u nastavku tog dvoboja Marsonia došla do pobjede s 2:1 na Slavonijom koja je vrlo lako mogla uzeti i bod.
Danas nastavak utakmice Marsonije i požeške Slavonije

Objava: Brodportal | Datum objave: 11.04.2018

Brodska Marsonia nakon poraza od Međimurja, u srijedu, 11. travnja nastavlja susret 3. HNL istok prekinut 24. ožujka zbog tragične smrti igrača Brune Bobana.
Poraz Marsonije od Međimurja iz Čakovca

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 07.04.2018

Uspješan niz nogometaša Marsonije od 8 uzastopnih utakmica bez poraza završen je ovog vikenda i to u vrlo važnoj utakmici protiv izravnog konkurenta za Drugu ligu. Naime, Međimurje iz Čakovca u 20. kolu Treće lige – sjeveroistok došlo je do pobjede na Stadionu uza Savu s 2:1. Odigrali su Bijelo – crni jako slabo prvo poluvrijeme u kojem su ostali i s igračem manje. U nastavku su odigrali vrlo solidno, međutim, toliko su se potrošili kako bi nadoknadili igrača manje da su na kraju utakmice primili gol koji ih je koštao 6. poraza u sezoni.
VIDEO Marsonia sutra od 16,30 ugošćuje Međimurje

Objava: Josip Šebalj | Datum objave: 06.04.2018

Pred nogometašima u Trećoj ligi – sjeveroistok ovog vikenda na programu su utakmice 20. kola u kojima će oba kluba iz Brodsko – posavske županije igrati svoje domaće utakmice.