Luka Lipovac pobjedio u 12. utrka u nizu

Ljubavna priča brodskog kajakaša: 'Da su svi tako tolerantni i normalni...'

Kajak kanu

Antun Novaković nastupa na Europskom prvenstvu U-23

Darku Ercegu srebro u Auronzu

Objava: Brodportal | Datum objave: 08.07.2019

Ovoga je vikenda (5.-7. srpnja 2019.) u talijanskome gradu Auronzu održana međunarodna regata A kategorije.
Olimpikovci najuspješniji i na 3. kolu Kupa Hrvatske

Objava: Brodportal | Datum objave: 07.07.2019

U Slavonskom Brodu održano 3. kolo Kupa Republike Hrvatske u kajaku i kanuu za mlađe dobne uzraste.
U subotu svi na Savu, Kup Hrvatske je u Slavonskom Brodu

Objava: Brodportal | Datum objave: 03.07.2019

U subotu 6. srpnja će kajak kanu klub "Olimpik" ugostiti najbolje Hrvatske klubove.
Trinaest odličja za sportaše KKK „Marsonia“

Objava: Brodportal | Datum objave: 30.06.2019

Sportaši Kajak-kanu kluba „Marsonia“ nastupili su ovoga vikenda na tri sportska natjecanja i postigli sjajne rezultate osvojivši ukupno 13 odličja - 8 zlatnih, 4 srebrna i 1 brončano.
Vanesa Tot četvrta u polufinalu na Europskim igrama u Minsku

Objava: Brodportal | Datum objave: 27.06.2019

Najuspješnija sportašica grada Slavonskog Broda i Brodsko-posavske županije Vanesa Tot nastupila je na Europskim igrama u bjeloruskom Minsku, završivši na 4. mjestu polufinalne utrke kajak-kanua.
Antun Novaković u B finalu europskih igara u Bjelorusiji!

Objava: Ivica Vlašić | Datum objave: 25.06.2019

Najbolji slavonskobrodski kajakaš Antun Novaković nastupa na 2. Europskim igrama u Minsku, u Bjelorusiji. Danas je već nastupio u polufinalnoj utrci u kajaku jednosjedu na 1000 metara te se 7. mjestom plasirao u B-finale. Finalna utrka je sutra, sretno Antune!
Olimpiku pobjednički pehar na regati Oriolik 2019.

Objava: Brodportal | Datum objave: 02.06.2019

Danas je u Slavonskom Kobašu kajak kanu klub Oriolik bio domaćin tradicionalne regate.
Leona Pavlešin i Mihael Galetović nastupili s reprezentacijom u Slovačkoj

Objava: Brodportal | Datum objave: 28.05.2019

Za vrijeme dok se na otoku Rabu održavalo 1. kolo liga kupa za mlađe dobne uzraste, Piestany (Slovačka) je bio domaćin međunarodnog natjecanja koje je privuklo 12 država sa oko 300 sportaša.