Kalendar događanja
Strip
Sport
Velika pobjeda Marsonije nad Bedemom u Ivankovu
Kao i u prošloj sezoni nogometaši Marsonije s gostovanja iz Ivankova vraćaju se s pobjedom.

Ono što Bijelo – crnima nije uspjelo u Jelisavcu pošlo im je za nogom u Ivankovu u kojem su s 3:1 svladali domaći Bedem od kojeg su na istom mjestu prošle sezone bili bolji sa 4:1. Brođane je u 33, minuti u vodstvo doveo Damir Mirković nakon akcije koja je krenula od Bundavice, a nastavio ju Sivrić. Samo 5. minuta nakon toga Pintarić je za Bedem poravnao na 1:1 te se s tim rezultatom otišlo na odmor. U nastavku se kao i u Jelisavcu Mario Bačić pokazao kao joker koji je ušavši s klupe nakon nove akcije Bundavice i Sivrića Marsoniju po drugi puta na utakmici doveo u vodstvo sada od 2:1. Nešto kasnije je prvu pobjedu u gostima u ovoj sezoni potvrdio vrlo dobri Dino Bundavica koji je realizirao kazneni udarac kojeg je izborio ponovno odlični i sveprisutni Mario Bačić.

Također u 6. kolu Treće lige – istok nogometaši novogradiške Sloge doživjeli su težak poraz sa 7:1 na gostovanju u Požegi od Slavonije. Imali su domaćini vodstvo od 4:0 kada je u 55. minuti Nikola Tomić smanjio na 4:1, dok su gosti iz Nove Gradiške kod 5:1 propustili realizirati kazneni udarac. Do kraja je Slavonija postigla još 2 gola, dok vrijedi izdvojiti Mateja Pehardu koji je postigao 4 gola. Preostala 3 dali su: Mario Šipura, Krešimir Plešić i Karlo Antunović.