Sport
Poraz Marsonije od Sloge nakon jedanaesteraca u polufinalu županijskog kupa
Danas od 18 sati igrale su se utakmice polufinala županijskog Kupa u nogometu.

U Novoj Gradiški su igrali Sloga i Marsonia, a u Oriovcu Oriolik i Zadrugar iz Oprisavaca.

Novogradiška Sloga povela je u prvoj minuti produžetka prvog poluvremena pogotkom Ivana Benića, a Brođani se odmah na početku drugog dijela izjednačavaju, u 49. minuti zabio je Hrvoje Mišić za 1:1. Ovim rezultatom završava utakmice te se ide na jedanaesterce. Tu se Sloga pokazala boljom i na kraju slave 5:2.

U drugoj utakmici u Oriovcu prvo poluvrijeme prolazi bez pogodaka. Domaćini dolaze u vodstvo u 57. pogotkom Darija Batala, a u istoj minuti iz jedanaesterca vodstvo povećava Matej Marušić. U 61. minuti Galovac smanjuje razliku na 2:1 i dalje Zadrugaru šansu za stići rezultat, no on se ne mijenja do kraja utakmice i Oriolik slavi.

Tako će u finalu županijskog nogometnog kupa igrati Sloga i Oriolik.