Kalendar događanja
Strip
Sport
Domaći poraz košarkaša Rekord Tima od Županje
Ove sezone u natjecanju Druge Hrvatske lige – istok za košarkaše nastupa 9 klubova tako da je svako kolo jedna ekipa slobodna.

Do sada su odigrana 4. kola, dok je bez poraza sa sve 3 pobjede Belišće. Po jednu izgubljenu utakmicu imaju Županja i osječki Olimp Inspekt ing. Očito je prema svemu Belišće veliki favorit za 1. mjesto i plasman u kvalifikacije za Prvu ligu, dok i ove sezone Brodsko – posavsku županiju u ovom natjecanju predstavljaju košarkaši Rekord Tima iz Oriovca. U 4. kolu Rekord Tim je na domaćem terenu ugostio Županju od koje je poražen s 82:62. Gosti su u prvoj četvrtini napravili prednost od 29:12 te iako su preostale 3 četvrtine odigrane izjednačeno, zaostatak s početka utakmice Oriovčani do kraja nisu mogli stići. Kod Rekord Tima koji je već na početku zbog ozljede ostao bez Davora Galića najučinkovitiji s 24 ubačaja bio je Krešimir Bradić. Izdvojimo i mlađe igrače Luku Pavlinovića s 9 i Patrika Čukića sa 7 poena.