Zrinoslav i Lorena na postolju u Koprivnici

U nedjelju 11.11. održana je jubilarna 40. međunarodna utrka Grada Koprivnice.

Autor: Brodportal | Datum objave: 12.11.2018

Na Zrinskom trgu u centru grada, po sunčanom i vjetrovitom vremenu, nastupilo je oko 1000 trkača u 16 različitih kategorija od vrtića do veterana. Po tradiciji unazad 10-ak godina u Koprivnici su nastupili i atletičari Marsonije sa sedam natjecatelja. Najbolji rezultat ovaj puta ostvario je Zrinoslav Kekez koji je osvojio brončanu medalju na 1200 m u kategodiji starijih juniora. S osvojenom diplomom na postolju je završila i Lorena Šeremet koja je osvojila 5.mjesto na 400 m u kategoriji 2008. i 2009. godišta. Zbog velikog broja trkača u svakoj kategoriji proglašeno je petero prvoplasiranih. Ostali rezultati brodskih atletičara:

• Petra Lesar - 6.mjesto na 600 m - kategorija 2006. i 2007.god.
  • Ivan Slijepčević - 9.mjesto na 600 m - kategorija 2006. i 2007. god.
  • Toni Prusina - 19.mjesto na 400 m - kategorija 2008. i 2009.god.
  • Bruno Martinović - 24.mjesto na 400 m - kategorija 2008. i 2009.god.

Jedan od aduta mladih bordskih atletičara, Filip Orkić, imao je nesretan pad nakon 100 m trke (u tom trenutnu bio je među vodečim trkačima).

Atletičare je vodio trener Antun Šeremet koji je zadovoljan nastupom svojih pulena u Koprivnici.

Brođanin Vjekoslav Škrinjar, bivši igrač zagrebačkog Dinama, prisjetio se bogate nogometne karijere

Počinje duhovno molitvena trodnevnica uoči velike kršćanske svetkovine Presvetog Trojstva!