Vanesa Tot četvrta u polufinalu na Europskim igrama u Minsku

Najuspješnija sportašica grada Slavonskog Broda i Brodsko-posavske županije Vanesa Tot nastupila je na Europskim igrama u bjeloruskom Minsku, završivši na 4. mjestu polufinalne utrke kajak-kanua.

Autor: Brodportal | Datum objave: 27.06.2019

Vanesa je nastupila u sastavu Hrvatske kajak-kanu reprezentacije. U kvalifikacijama je osvojila 5.mjesto, a istog dana je nastupila i u polufinalu.

U polufinalu Vanesa je zauzela visoko 4.mjesto i izgubila finale za 0.217. Čak prvih šest čamaca prošlo ciljnu ravninu u jednoj sekundi!

Već za dva tjedna članica KKK Marsonie Vanesa Tot nastupiti će na juniorskom i U23 Europskom prvenstvu u češkim Račicama.
Želimo joj puno sreće, i čestitamo Vanesi i njezinom treneru Igoru na sjajnom uspjehu u Bjelorusiji.