Uvjerljivi poraz vaterpolista u Zagrebu

Mlađi juniori VK Marsonia kao najbolje plasirana ekipa skupine Slavonija igrali su jučer u Zagrebu prvu utakmicu majstorice protiv najbolje plasirane ekipe skupine Sjever.

Autor: Brodportal | Datum objave: 20.01.2019

U prvoj utakmici majstorice VK ZPK iz Zagreba uvjerljivo je pobijedio rezultatom 11:5 ( 4:0, 2:2, 3:2, 2:1 ).  Marsovci su loše otvorili utakmicu gdje su nakon deset minuta igre gubili s čak 5:0. U napadu su im svirana četiri kontrafaula, nisu iskoristili čistu kontru, napravili su nekoliko netočnih dodavanja, a golove su većinom primali iz kontranapada. Nakon toga brođani su uspostaviti ravnotežu na terenu, ali nisu uspijeli napraviti ništa više od toga. Uzvratna utakmica se igra u subotu 26. veljače u Slavonskom Brodu kada će marsovci probati napraviti iznenađenje i popraviti loš dan u Zagrebu.

Sastav VK Marsonia: Grabovac 8 obrana, Mrkalj, Sekulić, Aladrović, Kolesarić 2, Levak, Vrbljančević 2, Klem 1, dankić, Glavaš, Milutinović, Bošnjak i trener Zdravko Aladrović.

Mlađi kadeti odigrali su na brodskim bazenima svoju treću utakmicu kvalifikacija za Prvenstvo Hrvatske i ostvarili su treću pobjedu. Pobjedili su ekipu VK Mursa rezultatom 26:14 ( 5:4, 12:1, 3:6, 6:3 ). Mladi marsovci od početka utakmice pokazali su se u ovom trenutku kao bolja i jača momčad što je posebno došlo do izražaja u drugoj četvrtini kada su zabili dvanaest golova. U ovoj kategoriji se igra po pravilima da sedam igrača igra jednu četvrtinu, drugih sedam deudu četvrtinu, a zadnje dvije četvrtine mogu se mjenjati svi igrači.

Sastav mlađih kadeta: Dokuzović, L. Čičak 1, Glas 2, G. Gajger, Boček 4, Šokić 4, Šimunović, Kristijan 3, K.Levak 2, J. Klem 8, Grgurić 2, D. Gajger, M.Čičak, Karešin i trener Kristian Šimić.

ŽVK Marsonia ima još jednu reprezentativku!

Vanesa Tot osma najbolja kanuistica na svijetu

Prijavite svoje klince na najzanimljiviju edukativnu vožnju na quad stazi, uz instrukcije iskusnog učitelja vožnje...