Uvjerljive pobjede Željezničara i Sloge

Ovog vikenda odigrane su utakmice 8. kolu Četvrte lige – istok.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 09.10.2017

Nogometaši Sloge u Novoj Gradiški su u 8. kolu Četvrte lige – istok s 5:0 nadigrali Jadran iz Gunje. Tako su se igrači trenera Ive babića na najbolji način vratili pobjedama budući su u prošlom kolu s istim rezultatom poraženi u Županji. Već do poluvremena Sloga je s 2 gola Brune Menegonija te po jednim Marka Čelepirovića i Antuna Severovića imala vodstvo od 4:0. U nastavku su Novogradišćani malo smanjili gas te su postigli samo 1 gol i to preko Davida Turkalja za konačnih 5:0 protiv sastava iz Gunje.

Odličnu utakmicu odigrali su nogometaši Željezničara koji su na teškom gostovanju u 8. kolu Četvrte lige – istok u Jelisavcu kod domaćeg Vihora došli di pobjede s 3:0. Na taj je način momčad trenera Crnkovića nadoknadila prošlotjedni domaći poraz od Zrinskog iz Jurjevca. Ljubičaste je u vodstvo u 20. minuti nakon kornera Brnjća doveo Josip Majstorić, da bi do poluvremena Patrik Mijić na dodavanje Misira povećao vodstvo na 2:0. U drugom poluvremenu je pobjedu Željezničaru u 83. minuti potvrdio Josip Mijić za ostanak na vodećoj poziciji koju Ljubičasti drže zajedno sa Slogom iz Nove Gradiške te obje ekipe imaju isti broj osvojenih bodova.

Zajednica žena HDZ-a Katarina Zrinski posjetila štićenike Doma za stare i nemoćne u Slavonskom Brodu