Uvjerljiva pobjeda brodskih rukometaša

U sklopu 16. kola 2.HRL-sjever, rukometaši Broda na domaćem terenu uvjerljivo su, rezultatom 30:23, svladali trećeplasiranu momčad prvenstva, RK „Ivanska“.

Autor: Josip Kodžoman | Datum objave: 16.03.2013

Rukometaši trenera Kvesića ove subote prikazali su jedno od svojih najboljih izdanja ove sezone. Dominirali su tijekom cijelog susreta, pobjeda niti u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. Već do poluvremena domaći rukometaši ostvarili su vodstvo od pet pogodaka prednosti (17:12), koje su do kraja susreta samo povećavali. Najveće vodstvo bilježimo u 54. minuti kada Brođani odlaze na čak 10 pogodaka prednosti, rezultat je tada bio 28:18.

U redovima RK“Brod“ najefikasniji je bio Josip Matičević za 8 postignutih golova. Veoma dobri bili su i Dragičević i Okružnik, svaki sa po 5 golova. Istaknimo i sjajnog vratara Sarića koji je bio nepremostiva prepreka za gostujuće rukometaše. Kod RK „Ivanska“, najraspoloženiji je bio Goran Golub sa 7 golova.

RK „Brod“-RK„Ivanska“  30:23 (17:12)

U sljedećem kolu RK „Brod“ ponovno je domaćin. Dočekuju ekipu Slatine.