Uvjerljiv poraz Brod - Gymnasiuma od boljeg TVIN Trgocentra

Rukometašice Brod - Gymnasiuma izgubile su na domaćem terenu od kvalitetnijeg TVIN Trgocentra. Gošće iz Virovitice od početka utakmice igraju jako dobro. Na poluvremenu vode s 20:13. U drugom dijelu utakmice još su efikasnije u napadu. Zabile su 3 pogotka više nego u prvom poluvremenu. TVIN Trgocentar trijumfirao je rezultatom 43:27. Gostujuće igračice, Kristina Smiljčić, Nataša Miočinović i Zdenka Premužić, bile su nezaustavljive za obranu brodskog sastava. Ove tri igračice zajedno su zabile 34 gola. Kod brodskih rukometašica treba istaknuti Antonelu Kvolik s 8 postignutih golova. Brod - Gymnasium nalazi se na sedmom mjestu u 2. HRL - sjever sa 7 osvojenih bodova. U 17. kolu, sljedeći vikend, brodske rukometašice gostuju kod Darde koja se nalazi na devetom mjestu s 5 bodova.

Autor: Krešimir Grčević | Datum objave: 14.04.2013