Uspješan vikend za Brođane u Sisku i Belom Manastiru

Prošli vikend bio je uspješan za brodske karataše.

Autor: Brodportal | Datum objave: 04.06.2019

U subotu, 1. lipnja 2019. brodski karataši nastupili su na 28. Sisak Kupu, a nastupile je 37 ekipa sa 301 natjecateljem iz četiri države. Brođani su nastupili u  sastavu Borna Kujundžić, Antonio Biondić, Feliks Vičić, Kristijan Vukadinović, Ana Lujić i Karla Jurić. Malobrojna ekipa Broda u ukupnom plasmanu klubova zauzela je drugo mjesto sa osvojenih šest prvih i jednim drugim mjestom.

Prva mjesta osvojili su u borbama Borna Kujundžić, Antonio Biondić, Feliks Vičić, Ana Lujić ( Borbe i kate) i  Karla Jurić u disciplini karta,  a srebrom se morao zadovoljiti Kristijan Vukadinović izgubivši finalnu borbu od klupskog kolege. U Sisku najuspješnija Brodska sportašica bila je Ana Lujić sa dva prva mjesta u dvije različite discipline.

U nedjelju, 2.06.2019.  na programu kluba bila  je Baranja Open 2019, koja se održala u Belom Manastiru. Na natjecanju nastupilo je 207 natjecatelja iz 15 klubova.

Za KK Slavonski Brod nastupili su Roko Križanović, Dani Avdagić, Adrijan Jagnjić, Gita Turčinović, Eva Fišer, Veronika Čengić i Lana Blažinkov. Osvojeno je devet odličja ( četiri prva, dva druga i tri treća mjesta).

• Lana Blažinkov, kata 12-13 godina, +55 kg treće mjesto
Najmlađi brodski karataši odlično su se snašli u svojim „prvim“ nastupima i najavili nove uspješne generacije sportaša u karate klubu.

U četvrtak 1. memorijal "Šimo Đamić" - natjecanje policijskih službenica i službenika