Uspješan vikend za atletičare Marsonije

Proteklog vikenda atletičari AK "Marsonia" nastupili su u Osijeku i Virovitici. Prvi nastup bio je u subotu 1. travnja u Osijeku gdje je održan 13. Osječki ferivi polumaraton, a u sklopu kojeg su održane i utrke na 5 km te dječje utrke.

Autor: bportal | Datum objave: 04.04.2017

Rezultati iz Osijeka:

Lorena Šeremet - srebro na 600 m u kategoriji mlađih limačica (38 trkačica)
Zrinoslav Kekez - 5.mjesto na 5 km u kategoriji mlađih juniora
Petra Lesar - 5.mjesto na 600 m u kategoriji starijih limačica (od 40 trkačica)
Lana Solar - 6.mjesto na 600 m u kategoriji starijih limačica
Filip Orkić - 5.mjesto na 600 m u kategoriji mlađih limača (ukupno 56 trkača)
Hana Mikulić - 5.mjesto na 1200 m u kategoriji kadetkinja.

Drugi nastup bio je u nedjelju 2. travnja u Virovitici na 13. međunarodnoj utrci Grada Virovitice. Još bolji rezultat nego u Osijeku ostvarila je Lorena Šeremet koja je osvojila zlatnu medalju na 300 m u kategoriji mlađih limačica (ukupno 80 trkačica). Zrinoslav Kekez je osvojio brončanu medalju na 1100 m u kategoriji 1. i 2. razreda srednje škole.

Toni Prusina osvojio je brončanu medalju na 300 m u kategoriji mlađih limača (od 70 trkača). Marta Šarac osvojila je brončanu medalju na 600 m u kategoriji kadetkinja (30 trkačica). Petra Lesar osvojila je 7.mjesto na 300 m u kategoriji starijih limačica, a u istoj utrci Lana Solar nije završila utrku zbog nesretnog pada na startu utrke (75 trkačica). Filip Orkić bio je 12.na 300 m u kategoriji st.limača (78 trkača). Atletičari su nastupili pod vodstvom trenera Antuna Šeremeta.