Uspješan nastup Škorpiona u Đurđevcu

U subotu, 3. studenog 2018. održalo se natjecanje u taekwondo-u pod nazivom 3. PICOK OPEN.

Autor: Brodportal | Datum objave: 06.11.2018

Na natjecanju je sudjelovalo 204 natjecatelja u konkurenciji 18 klubova, a organizator natjecanja bio je TKD klub iz Đurđevca koji je prije početka natjecanja svim natjecateljima uručio prigodne poklone.

Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba nastupio je sa 7 natjecatelja koji su osvojili zlatne, srebrne i brončane medalje. Teo Opačak zlatna medalja, Borna Đula, zlatna medalja, Luka Mirosavljević u borbi za prvo mjesto predao je meč zbog ozljede i osvojio srebro u borbama i kicku, Ivan Stanić osvojio je brončanu medalju, Valentina Mamić broncu u kicku i borbama. Pokal za 2. mjesto ekipno dobili su članovi Škorpiona u kicku. Sveukupno osvojeno je 8 medaljaa i pokal.

Na natjecanju su nastupili Lorena Ereš i Lea Todorović koje su nažalost ostale bez naslova. U pratnji natjecatelja bio je trener Denis Grubić nosioc majstorskog zvanja 4.dan.

Također, 21. listopada 2018. juniorka Kristina Knežević nastupila je na 6.PRVENSTVU HRVATSKE U FORMAMA 2018., u vrlo jakoj konkurenciji sa predstavnicama reprezentacije, izabranima za odlazak na svjetsko prvenstvo, te stranim predstavnicama. Kristina zauzima 5. mjesto, plasman nije osvojen, ali s obzirom na konkurenciju rezultat je odličan.