Uspješan karate vikend za Brođane

Protekli vikend bio je bogat za brodske karataše.

Autor: Brodportal | Datum objave: 14.05.2019

U subotu 11. svibnja 2019.  brodski karataši nastupili su na Kupu prijateljstva Jion-Peb 2019 koji se održavao u Bihaću, a nastupilo je sedam država sa 658 natjecatelja iz 54 kluba. Brođani su nastupili u  sastavu Mihael Ećimović, Feliks Vičić, Marko Tomljenović, Luka i Nikola Birač. Mihael je osvojio dva prva mjesta u juniorima i uzrasnoj kategoriji U21. Nikola Birač osvojio je treće mjesto u borbama učenika do 35 kg.

U nedjelju 12.05.2019.na programu kluba bio je XII Kup podunavskih zemalja Dunav kup Novi Sad. Na kupu je sudjelovalo oko 700 natjecatelja iz Rumunjske, Crne Gore, BIH, Hrvatske i domaćina Srbije.

Za Brođane nastupili su Borna Kujundžić, Karla Jurić i Ana Lujić. Borna je osvojio prvo mjesto u borbama u kategoriji učenika do 35 kg. Ana Lujić okitila se sa dvije medalje, srebrom u borbama za mlađe kadetkinje do 39 kg i  broncom u katama za istu uzrasnu kategoriju. Izgubivši u prvom kolu od finalistice kategorije, a zbog skraćenog repesaža Karla nije imala priliku boriti se za treće mjesto.

Brođanin Vjekoslav Škrinjar, bivši igrač zagrebačkog Dinama, prisjetio se bogate nogometne karijere

Počinje duhovno molitvena trodnevnica uoči velike kršćanske svetkovine Presvetog Trojstva!