Uspješan karate vikend za Brođane

Protekli vikend bio je bogat za brodske karataše.

Autor: Brodportal | Datum objave: 14.05.2019

U subotu 11. svibnja 2019.  brodski karataši nastupili su na Kupu prijateljstva Jion-Peb 2019 koji se održavao u Bihaću, a nastupilo je sedam država sa 658 natjecatelja iz 54 kluba. Brođani su nastupili u  sastavu Mihael Ećimović, Feliks Vičić, Marko Tomljenović, Luka i Nikola Birač. Mihael je osvojio dva prva mjesta u juniorima i uzrasnoj kategoriji U21. Nikola Birač osvojio je treće mjesto u borbama učenika do 35 kg.

U nedjelju 12.05.2019.na programu kluba bio je XII Kup podunavskih zemalja Dunav kup Novi Sad. Na kupu je sudjelovalo oko 700 natjecatelja iz Rumunjske, Crne Gore, BIH, Hrvatske i domaćina Srbije.

Za Brođane nastupili su Borna Kujundžić, Karla Jurić i Ana Lujić. Borna je osvojio prvo mjesto u borbama u kategoriji učenika do 35 kg. Ana Lujić okitila se sa dvije medalje, srebrom u borbama za mlađe kadetkinje do 39 kg i  broncom u katama za istu uzrasnu kategoriju. Izgubivši u prvom kolu od finalistice kategorije, a zbog skraćenog repesaža Karla nije imala priliku boriti se za treće mjesto.

Alkoholizirani traktorista isključen iz prometa

Slavica Lemaić: Brođani će platiti 137 milijuna kuna za projekte koji će Osječane koštati nula kuna