Unatoč dobroj igri poraz Marsonije kod Dinama 2

Odigrala je ekipa Marsonije danas odličnu utakmicu protiv ekipe Dinamo 2.

Autor: Brodportal | Datum objave: 04.07.2020

Bez Čanića i Mirkovića krenuli su malo pod dojmom u utakmicu i kapitulirali već u prvom napadu. Dobar udarac domaćeg igrača odsjeda na gredi Memovića, a odbijanac ne prati nitko i Rozić dovodi domaćine u vodstvo. Nakon toga hvataju igrači Marsonije konce i dobar dio prvog djela stoje bolje na terenu od domaćina, nekoliko odličnih prilika su i propustili, ali u 37. minuti kapetan Mišić pogotkom nagrađuje ekipu za dobru igru. Rezultatom 1:1 odlazi se i na poluvrijeme. U drugom djelu Marsa nastavlja s dobrom igrom dostojnom drugoligaša, pada Marsa tek u završnici kada je trener Ruhek uveo podosta igrača iz omladinskog pogona koji pod pritiskom griješe i svojim pogreškama donose domaćinu pobjedu. Generalka ako je tako možemo nazvati odrađena maestralno bez obzira na krajnji rezultat 3:1 za domaćine.

tekst: Zlatko Topolovac