Tri zlata u Nedelišću i Slovenskim Konjicama

U subotu, 25.1.2020. brodski karataši nastupili su na Grand Prix Međimurja 2020 održanim u Nedelišću i u Slovenskim Konjicama na Konjice Horse Cupu 2020.

Autor: Brodportal | Datum objave: 28.01.2020

U konkurenciji 39 klubova iz dvije države sa 414 natjecatelja u Nedelišću je nastupio K.K. Slavonski Brod u sastavu: Adrijan Jagnjić, Leo Lamešić, Dani Avdagić, Anastasija Mitrović, Antonio Biondić i Domagoj Lukinić. Antonio Biondić osvojio je prvo mjesto u konkurenciji kadeta -52, kg. Drugo mjesto osvojila je Anastasija Mitrović u konkurenciji djevojčica -39 kg, treća mjesta osvojili su Dani Avdagić  i Domagoj Lukinić u svojim kategorijama (učenik, mlađi senior).

U Slovenskim Konjicama nastupilo je 508 natjecatelja iz devet okolnih država. Ekipa K.K. Slavonski Brod u sastavu Borna Kujundžić, Nikola i Luka Birač, Dora Has, Ana Luji i Karla Jurići osvojila je pet odličja ( 2 prva, drugo i dva treća mjesta). Kata tim u sastavu AnaLujić, Karla Jurić i Dora Has osvojio je prvo mjesto. Aa Lujić osvojila je prvo mjesto u borbama ml. kadetkinje -40 kg i treće u katama za mlade kadetkinje. U kategoriji učenika do 40 kg. Borna Kujundžić osvojio je drugo a Nikola Birač treće mjesto. Luka Birač osvojio je treće mjesto u juniorskoj kategoriji -76kg.

Nove magistre i magistri sestrinstva; prilike za edukaciju imaju, no, hoće li im se isplatiti u Hrvatskoj?

Imenovan ‘kontrolor krize’ u Đuri Đakoviću

Opsežni radovi postojećim i novim objektima "Kuće sretnih ciglica" u europskom projektu vrijednom više od 10 milijuna kuna

2. SVEČANA PROMOCIJA FAKULTETA ZA DENTALNU MEDICINU I ZDRAVSTVO

Biskup Milan Stipić blagoslovio kupolu crkve i temelj nove župne kuće brodske grkokatoličke župe