Tri medalje za Novakoviće u Oklahoma Cityju!

Sjajne vijesti stižu nam iz Amerike, iz Oklahoma Citya, sa Super Kupa na kojem su nastupili najbolji svjetski kajakaši, među njima i Milica i Antun Novaković, članovi KKK Olimpik iz Slavonsko Broda! I osvojili čak tri medalje!

Autor: Ivica Vlašić | Datum objave: 23.08.2021

Na disciplini 1000 metara s istrčavanjem Antun je osvojio 2. mjesto iza Mađara Varge koji je viceprvak s Olimpijskih igara u Tokiju. Do istrčavanja je Antun bio u vodstvu, no Vargino maratonsko iskustvo u trčanju s čamcem donijelo je prevagu, te je Mađar na kraju ipak prvi prošao kroz ciljnu ravninu.

Na istoj dionici s istrčavanjem Milica je također osvojila odlično 2. mjesto, iza reprezentativne kolegice Kristine Bedeč, a u utrci na 350 metara Milica je osvojila 1. mjesto i vrijednu novčanu nagradu organizatora!

Natjecanje se održavalo u noćnom terminu pod reflektorima što je bio dodatni izazov za sve sportaše.

Iz Amerike se Milica i Antun vraćaju puni pozivnih dojmova koji će im nadamo se biti dodatni poticaj u pripremama za Svjetsko prvenstvo koje ih očekuje za mjesec dana u Danskoj u Kopenhagenu.