Treći domaći poraz u nizi

Rukometaši Broda već treću utakmicu u nizu na domaćem terenu ne znaju za pobjedu.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 08.12.2015

Oni su u susretu 10. kola Druge lige – sjever na parketu Sportske dvorane Brod doživjeli novu neugodnost. Bolja od njih ovoga puta s 28:20 bila je Požega koja je na ljestvici prije međusobnog ogleda bila na 9. mjestu te je za petoplasiranim Brođanima imala zaostatak od 4 boda. Prema pogledu na ljestvicu rukometaši Broda bili su favoriti, ali to na terenu svojom igrom nisu pokazali.

U susretu s Požegom dobro je za domaće bilo samo u prvih 20 minuta, a onda se sve okrenulo pogotovo u drugom poluvremenu u kojem rukometašima Broda ništa nije polazilo za rukom te su poraženi s 28:20. Kod Požežana su najučinkovitiji bili Ivan Tomičić s 9 i Karlo Grgurić s 8 golova.

U poraženom sastavu izdvojili su se tek Ivan Janjić sa 7 i Ante Duvnjak sa 6 pogodaka, dakle to je ukupno 13 od 20 golova cijele ekipe i tu leži problem kao i u igri obrane.

Plenković dao punu potporu Špiceru i kandidatima u šest općina za drugi krug izbora