Toni i Lorena vrlo dobri na 60 m prepone

U nedjelju 4.6. na stadionu Gradski vrt u Osijeku održano je 3.kolo proljetne lige Slavonije i Baranje za mlađe uzraste.

Autor: Brodportal | Datum objave: 06.06.2017

Na programu je bila disciplina 60 m prepone. Iz AK "Marsonia" nastupili su Lorena Šeremet, Toni Prusina, Filip Orkić, Lana Solar i Petra Lesar. Najbolji plasman ostvario je Toni Prusina koji je osvojio 5.mjesto u kategoriji ml.limača (od ukupno 30 trkača). Lorena je osvojila 6. mjesto u kategoriji ml.limačica (ukupno 23 trkačice.) Lana je osvojila 11.mjesto, a Petra 15. mjesto u kategoriji  starijih limačica od ukupno 30 trkačica. Filip je osvojio 23. mjesto u kategoriji ml.limača (od 30 trkača). Mladi atletičari će nastupiti još na 4.kolu za tjedan dana, kada će se proglasiti ukupni poredak kao i troje prvoplasiranih u svakoj kategoriji.