Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba odličan na turniru u Našicama

Članovi Taekwondo kluba Škorpion Gornja Vrba u subotu 1. lipnja 2019. nastupili su na turniru u Našicama pod nazivom "Našice Open 2019".

Autor: Brodportal | Datum objave: 03.06.2019

Odličan turnir održavao se u sportskoj dvorani OŠ Kralja Tomislava u Našicama. Organizator turnira bio je Taekwondo klub Našice pod pokroviteljstvom Grada Našice. Na turniru je nastupilo 200 natjecatelja u konkurenciji 14 klubova.

Taekwondo klub Škorpion Gornja Vrba na ovom turniru nastupio je sa 9 natjecatelja. Članovi kluba su se natjecali u kicku, formama i borbama, te osvojili sljedeća mjesta: Ivan Stanić 1. mjesto, Borna Đula 1. mjesto u formama ,a natjecao se i u disciplinama kick i borbe gdje osvaja 2. mjesto, Luka Mirosavljević 1. mjesto u borbama u kicku 3. mjesto, Bruno Đurđević 2. mjesto, Lana Radman 2. mjesto.  Na turniru su nastupili i članovi: Lana Grgić, Lea Todorović, Mia Lucić, Marijo Prgomet koji su vrlo jakoj konkurenciji nažalost ostali bez plasmana. Osvojene su 3  zlatne medalje, 4 srebrne,te jedna brončana.

Klub ekipno u disciplini kick zauzima 2. mjesto i osvaja pokal. U ukupnom poretku zauzima 5. mjesto ekipno, te također osvaja pokal. Na turniru u pratnji natjecatelja bio je trener Denis Grubić, te pomoćni kadar Nikolina Mirosavljević.