Sutra počinje svjetsko prvenstvo za juniore i U-23 seniore.

Sutra 28. srpnja u glavnom gradu Bjelorusije, Minsku počinje svjetsko prvenstvo za juniore i U-23 seniore.

Autor: bportal | Datum objave: 27.07.2016

Sa nestrpljenjem očekujemo početak i utrke našeg najboljeg kajakaša Antuna Novakovića kojem je ovo prva seniorska sezona (prošle godine je bio u juniorskoj konkurenciji) te će mu u svakom slučaju ovo biti veliki izazov i dodatan motiv.

Podsjetimo da je na nedavno završenom europskom prvenstvu u Bugarskoj (Plovdiv) osvojio odlično 5. mjesto u A-finalu, a velika želja mu je i na ovom natjecanju ostvariti plasman među najbolje kajakaše svijeta.

S obzirom na sjajnu formu ove sezone i ogromnu količinu rada na treninzima ne sumnjamo kako će Antun dati i zadnji atom snage, a ovim putem mu želimo puno sreće i uspjeha! Samo jako!

Važno je spomenuti kako su u Minsku i naši treneri Miroslav Lipovac i Vedran Božić.

Od ostalih reprezentativaca nastupaju još: Frane Buljan (KKK Jarun - Zagreb) koji će nastupati u kajaku jednosjedu za juniore, Anamaria Govorčinović (KKK Matija Ljubek - Zagreb) koja će nastupati u kajaku jednosjedu za U-23 seniorke te Vanesa Tot (KKK Marsonia - Slavonski Brod) koja će nastupati u kanuu jednokleku za juniorke.