Sportašice iz Velike Kopanice državne prvakinje u futsalu

Od 2. do 4. svibnja u Vinkovcima se održalo državno prvenstvo u futsalu za djevojčice.

Autor: Brodportal | Datum objave: 05.06.2019

Osobito se pritom istaknula OŠ "Ivan Filipović" iz Velike Kopanice. U konkurenciji velikih hrvatskih gradova Velika Kopanica osvojila je visoko drugo mjesto.

Nakon prvog mjesta na županijskom natjecanju, djevojčice su predstavljale županiju i na regiji-istok. Kao pobjednice Slavonije i Baranje dobile su priliku zaigrati na državnom prvenstvu te su u polufinalu su pobijedile Zadar sa 2:1, a u finalu izgubile od Pule 3:2.

U sveukupnom poretku prvenstva Pula je prvak države, Velika Kopanica nalazi se na drugom mjestu, Zagreb na trećem, a 4. mjesto pripalo je Zadru.

Velik je ovo rezultat za šest djevojčica iz Jaruga i dvije iz Velike Kopanice koje su za njega vrijedno radile te su od rujna do lipnja ove godine u školi održale čak 100 treninga, istaknuo je trener Željko Flidr.

Od početka snimanja filma, brojka od 3069 braniteljskih samoubojstava, povećala se za gotovo dvjesto