ŠPK Astra uspješno organizirao II. Brod open i I. Astra Kup

U subotu 17. veljače u Sportskoj dvorani Vijuš održan je II. Brodn open, međunarodno natjecanje u akrobatskom rock'n'roll-u i I. Astra kup, regionalno natjecanje za početnike.

Autor: Brodportal | Datum objave: 22.02.2018
ŠPK Astra uspješno organizirao II. Brod open i I. Astra Kup


 Športski plesni klub Astra uspješno je organizirao natjecanja i tako ugostio oko 750 plesača iz 15 klubova iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Za rezultate su zaslužni suci iz Zagreba i Velike Gorice. 

Na II. Brod openu, plesači Astre osvojili su 5 medalja od čega, 1 zlatnu, 3 srebrne i 1 brončanu medalju.
 
1. mjesto 
VF3 SUPERGIRLS-  Ivušić Josipa, Kapetanić Tina,Kokot Ela,Mandurić Ema,Matanović Petra,Odak Iva,Olanović Iva,Tolić Maja,Vukosavić Dora,Arsenić Marta,Bukvić Ena,Herceg Diva,Hrkać Jana.
 
2. mjesto
MF2 DANCING DOLLS - Bašić Lana,Kljaić Fabia,Kraljević Ilaria,Rubil Natalija,Stjepanović Lana,Zubak Lana,Ivković Gabriela.
 
MF1 MISTIQUE - Ćuzić Paola,Grabarević Dora,Metić Andrea,Jerković Melani,Marić Lorena.
 
3. mjesto
MF3 CANDY -  Jozić Gabriela,Matić Ana,Vukoje Petra,Zorić Lana,Barišić Dora,Crnojević Hana.
 
4. mjesto 
MF2 Candy girls -  Opačak Dorotea,Barunica Nikolina,Bašić Dora,Ćosić Veronika I Jerković Tea.
 
U kategoriji seniora C, Nikolina Koporčić i Mihael Bikčević na svom prvom natjecanju osvojili su 2. mjesto. U mlađim junoirima 2, Korina Šaravanja i Ivan Ćirić osvojili u 4. mjesto u finalu natjecanja. Najmlađi Astrini parovi, Ena Jurić i Mihovil Vučković osvojili su 5. mjesto, dok su Karla Ambrozić i Matej Tomljanović bili 6. u finalu kategorije MINI. Mia Pejić i Marko Vujčić osvojili su 12. mjesto u mlađim junoirima 1, isto mjesto osvojili su  Dorotea Vukoje i Gabriel Špiranović u starijim junoirima.
 
Na I. Astra kupu, Astrini plesači osvojili su odlične rezultate koji ukazuju da će uskoro postati i službeni natjecatelji Hrvatskog rock'n'roll Saveza. Već u nedjelju, 25. veljače, ŠPK Astra gostuje na međunarodnom natjecanju u Tešnju u organizaciji Plesnog kluba Win pod vodstvom trenera Ernada Bedaka. Natjecatelji putuju pod vodstvom trenerica: Iva Kekez, Dora Kekez, Andrea Vološčuk, Korana Petričević i Katica Stjepanović. 
 
 
Rezultati ŠPK Astra na I. Astra Kupu:
 
1.mjesto
Eva Grgić – Filip Vološen
Lucija Putniković – Adam Ražek
Nika Bašić – Luka Smoljo
Bruna Buruš – Mateo Jerković
Emanula Purić – Juraj Perković
Franka Kurkutović – Mato Grigić
Antea Janković – Dario Ćurčić
Matea Džambo – Lovro Vičić
Antonela Šuća – Luka Kelemović
Filip Dorić 
 
2. mjesto
Mia Milković – Lovro Rajić
Lara Filipović – Petar Žanko
Korana Erić – Robert Vološen
Josipa Barunica –Dominik Ćužić
Anamarija Šarac – Mihael Petri
Ema Jozić – Karlo Marić
Antea Zubak – Bruno Volpe
Elena Jerković – Gabriel Mandić  
Magdalena Vuksanović – Mato Đurinac
Mihaela Katalinić – Dominik Vološen
 
3. mjesto 
Lucija Barišić – Mihael Benić
 
Formacije Rezultati
 
1.mjesto 
FLY GRILS Gita Kezele, Lorena Balentović, Katja Balentović, Ana Bobetić, Lucija Naglić, Lana Šalić, Korina Čop
DANCING DOLLS - Maja Jerković, Erika Gašparac
DIAMOND DOLLS - Ana Putniković, Nadia Katinić, Petra Katalinić, Reina Maša Kodžoman, Mia Bukvić, Anđela Klaić, Lana Vidaković
MINIMOUSICE - Doris Tutek, Barbara Tolić, Leona Kapeš, Leona Lovaković, Amina Mašić, Luna Čondrić, Tea Mihačić, Ana Krajnović, Anja Bosjak, Anamarija Šarac, Korina Ivezić
DANCING QUEENS - Matea Jurčić, Dorotea Štrk, Dorotea Matijević, Vanesa Kožul, Tara Vidaković,Andrea Bičanić, Melita Jerković
FANCY GIRLS - Sara Butković, Bianca Galović, Nataša Katinić, Iva Matković, Tara Mujkić
Tea Petković, Laura Sabljić, Gabriela Suhecki, Hana Tadić, Antea Zubak
ICE ANGELS - Ana-Marija Pavlović, Matea Drašković, Valentina Petri, Nika Tutek, Lana Živković
Andrea Živković, Mia Perković, Lana Bošnjak, Mia Validžić, Magdalena Sulić
 
 
2. mjesto
FROZEN - Hajdi Bosjak, Sara Marić, Valentina Matošić, Hana Lovaković, Ria Maras
BANG BANG GILRS - Katja Čuljak, Klara Đurić , Vanessa Kocić, Ena Mujkić, Petra Marić, Kiara Mutavdžija, Doris Stanišić, Tia Lilić
BUTTERFLY - Katja Svalina , Lana Ivušić, Maja Kosec , Tena Rosandić , Petra Pavić, Tea Blazanović, Lucija Rogić, Antea  Čerenko 
STORM - Karla Matošević, Lana Ljubas, Iva Petrović, Dora Fogadić, Lara Benić, Lucija Bastijanić, Melany Barić , Dora Gabaldo , Gabrijela Rogić
TOP STARS - Tamara Alasić, Ivana Dorić, Ena Jurić – Orlić, Elena Kurkutović, Matilda Lučić, Matea Markulić, Ines Rečić, Lorena Šainčević, Vanesa Vuksanović, Sara Zvirotić
SHINE - Anastazija Alasić, Maja Anđelić, Lara Đurinac, Lorena Grigć, Matea Kolesarić, Sara Kolić, Petra Kovačević, Ema Rečić, Matea Trepšić
ROYALS - Eva Mrvelj, Ena Ražek, Tihana Budisavljević,Patricia Smoljo, Ivana Brčić, Nika Bukvić, Dorotea Marjanović, Dajana Maratović, Lana Budisavljević, Magdalena Marjanović, Tena Jerković 
 
3. mjesto
ZVJEZDICE
Lana Čuljak, Antea Knezović, Mia Ljubas, Ena Mesić, Mihaela Mitrić, Luna Pavelić, Vita Pavelić
Tia Popović, Magdalena Posavec, Bianca Priseker, Matea Radman, Tena Skukan, Matia Ivanković,, Ana Mijić, Lucia Birač, Lena Lilić
Zadnje vijesti

Zorica Kondža I SBTV Brođanima pružili večer koja će se dugo pamtiti

Ako ovo ne učinite, prijeti vam kazna od 700 kuna

Na Gajni stručnjaci i uzgajivači raspravljali o očuvanju slavonsko-srijemskog podolca u RH

NAJČITANIJE DANAS

Božićni darovni koncert

Zorica Kondža I SBTV Brođanima pružili večer koja će se dugo pamtiti

FOTO GALERIJA

Prihvaćena reorganizacija natjecanja

Motomrazovi darivali mališane u Sibinju

Prva izložba skulptura izrađenih od drveta vinove loze u svijetu

Sanda Livia Maduna nova je predsjednica županijske Mladeži HDZ-a

Dodjelom godišnjih volonterskih nagrada svečano obilježen Međunarodni dan osoba sa invaliditetom