Sjajni nastupi u Srbiji i Bosni i Hercegovini

U subotu, 13. kolovoza je u Bosanskom Šamcu održana prva međunarodna regata u organizaciji novoosnovanog kluba KKRK Ušće.

Autor: Brodportal | Datum objave: 15.08.2022
Sjajni nastupi u Srbiji i Bosni i Hercegovini


 Nastupilo je 10 ekipa sa oko 150 natjecatelja, a natjecali su se i sportaši brodskog KKK Marsonia. 

"Organizacija je bila odlična, a novom klubu želimo puno uspjeha u radu", kažu u Marsoniji.
 
Ekipni plasman:
 
1. KKK Marsonia, Slavonski Brod
2. KKK Hariz Suljić, Brčko Distrikt
2. KKK Trebišnjica, Trebinje
3. KKK Aljmaš
 
Pojedinačno su briljirale juniorka Karla Buhač i kadetkinja Ema Antunović.
 
Osvojene medalje: 
 
MK-2 škola kajaka - dječaci 500m
3. mjesto Petar Kecerin-Sebastian Andrić 
 
MK-1 škola kajaka - djevojčice 500m
1. mjesto Patricija Bazler 
 
MK-2 škola kajaka - djevojčice 500m
2. mjesto Nera Kecerin-Karla Kecerin 
 
MK-1 mlađe kadetkinje 500m
3. mjesto Patricija Bazler 
 
MK-2 mlađe kadetkinje 500m
3. mjesto Anđa Živković-Patricija Bazler 
 
C-1 kadeti 500m
3. mjesto Nikola Živković 
 
C-2 kadeti 500m
2. mjesto David Schmidt-Nikola Živković 
 
K-1 kadetkinje 500m
2. mjesto Ema Antunović 
 
K-2 kadetkinje 500m
2. mjesto Ema Antunović-Anja Bunčić 
 
C-1 mlađi juniori 500m
2. mjesto Fabijan Končevski 
 
C-2 mlađi juniori 500m
2. mjesto Fabijan Končevski-Jakov Plazanić 
 
K-1 mlađe juniorke 500m
1. mjesto Ema Antunović 
 
K-2 mlađe juniorke 500m
1. mjesto Ema Antunović-Anja Bunčić 
 
K-1 juniorke 500m
1. mjesto Karla Buhač
2. mjesto Magdalena Bunčić 
 
K-2 juniorke 500m
1. mjesto Karla Buhač-Magdalena Bunčić 
 
K-1 seniorke 500m
1. mjesto Karla Buhač 
 
K-2 seniorke 500m
1. mjesto Karla Buhač-Magdalena Bunčić 
 
Osvojeno je tako 18 medalja od čega je 7 bilo zlatnih, 7 srebrnih te 4 brončane.
 
Nastupili su još: Karlo Kanižaj, Karlo Schmidt, Gabrijel Tomljenović i Ivo Pejić. Trenerica ekipe je bila Nataly Pavlešin.
 
A u nedjelju je Zrenjaninu, na rijeci Begej, a u organizaciji kajak kanu kluba Begej je održano međunarodno natjecanje na kojem je nastupilo 9 klubova sa oko 150 natjecatelja. Organizacija je također bila odlična.
 
Sportaši Marsonije su ostvarili sljedeće rezultate:
 
MK-1 djevojčice do 11 godina 500m
1. mjesto Antea Simić
2. mjesto Kim Ocelić
 
MK-2 djevojčice do 11 godina 500m
1. mjesto Antea Simić-Kim Ocelić
 
MK-1 djevojčice do 12 godina 500m
2. mjesto Kiara Vaš
 
MK-2 djevojčice do 12 godina 500m
3. mjesto Antea Simić-Kiara Vaš
 
K-1 pionirke 500m
2. Mjesto Barbara Vučković
 
K-2 pionirke 500m
2. mjesto Barbara Vučković-Ema Antunović
 
K-1 kadetkinje 500m
4. mjesto Barbara Vučković
 
K-1 kadeti 500m
1. mjesto Fran Holjevac
 
K-1 juniori 500m
2. mjesto Fran Holjevac
 
K-2 mix 500m
2. mjesto Fran Holjevac-Beatrix Orban (KKK Begej)
 
Ukupno je osvojeno 10 medalja od čega su 3 bile zlatne, 6 srebrnih i 1 brončana.
 
Nastupili su još braća Šimun i Celestin Lopac. Trener ekipe je bio Mihael Veočić.
 
Ukupno je u dva dana osvojeno 28 medalja i pobjednički pehar.
 
"Sa klubovima iz Bosne i Hercegovine i Srbije ćemo i ubuduće nastaviti dobru suradnju", zaključuju u Marsoniji.

Zadnje vijesti

Trideset prijavitelja imat će solarne panele na vlastitim kućanstvima

Odabran izvođač radova za izradu geoinformacijskog sustava

Počinio niz prekršaja, pa pokušao pobjeći od policije – oduzet mu automobil

NAJČITANIJE DANAS

Spartan treninzi by Tomislav Siser

Učinite napokon uslugu sami sebi i upišite se na Spartan treninge!

FOTO GALERIJA

Predstavljen "Brodski glazbeni vremeplov" Duška Svilara

Kazališna družina premijerom predstave "Vuk i sedmi kozlić" proslavila 10. rođendan

Počele 23. Poljoprivredno-poduzetničke ideje u Novoj Gradiški

Policija i građani zajedno u brodskom hodatonu

Obilježena 31. godišnjica stradavanja Luke Andrijanića, heroja obrane Vukovara