Šest odličja u Varaždinu za brodske karataše

U nedjelju, 5. prosinca 2021. u Varaždinu održan je 16. Kup Svetog Nikole na kojem je nastupilo 48 klubova iz 4 države sa 544 natjecatelja.

Autor: Brodportal | Datum objave: 07.12.2021

Za Karate klub Slavonski Brod nastupili su Adrijan Jagnjić, Gita Turčinović, Eva Fišer, Nikola Birač, Dora Has i Veronika Čengić.

Dora Has u uzrasnoj kategoriji mlađih kadetkinja – 55 kg osvojila je prvo mjesto.

Nikola Birač u kategoriji dječaci -52. kg osvojio je prvo mjesto. U disciplini kate 11 godina Gita Turčinović osvojila je drugo, a Eva Fišer treće mjesto. Trećim mjestima u svojim kategorijama u borbama okitili su se Veronika Čengić i Adrijan Jagnjić.

Uspješan vikend za najmlađe brodske karataše,  a do kraja godine očekuje nas Ekipno Prvenstvo Hrvatske za kadetkinje.