Sedam natjecatelja i 7 medalja u Runoviću

Mlada ekipa Marsonije, u pratnji predsjednika/ trenera Zdenka Jambrešića i roditelja Davora Ćerića, nastupila je na Kupu Runovića u nedjelju 25. lipnja o.g. te ondje postigla odlične rezultate – sedmero sportaša osvojilo je sedam medalja te 4. mjesto u ukupnom ekipnom poretku!

Autor: Brodportal | Datum objave: 26.06.2017

Najuspješnija je bila sportašica Inga Karakaš koja je osvojila 2 zlata u kajaku jednosjedu (K-1 mlađe juniorke i K-1 juniorke) te zlato u kajaku dvosjedu s partnericom Hanom Ćerić (K-2 mlađe juniorke). Hana Ćerić osvojila je i srebro u kajaku jednosjedu (K-1 kadetkinje).

Kadeti  Domagoj Babić i Ivan Fran Arar osvojili su zlato u kajaku dvosjedu, a Domagoj Babić osvojio je i srebro u kajaku jednosjedu. Mlađa kadetkinja Dora Opačak osvojila je broncu u mini-kajaku jednosjedu, a Rea Kruljac u istoj je utrci zauzela 4. mjesto. Dobar nastup imao je i Vili Ćerić koji se u vrlo brojnoj konkurenciji mlađih kadeta, nažalost, nije uspio plasirati u finale.