Roberto Gere osvojio svoju prvu zlatnu medalju

Ove subote Boćarski klub „Dan“ za osobe s invaliditetom sudjelovao je na otvorenom prvenstvu mladih u boćanju za osobe s invaliditetom, a u organizaciji sportskog saveza osoba s invaliditetom grada Zagreba i Hrvatskim savezom boćanja osoba s invaliditetom.

Autor: Brodportal | Datum objave: 16.05.2018

Sudjelovali su igrači iz Rijeke, Zagreba i Slavonskog Broda. Naš najmlađi igrač Roberto Gere osvojio je zlatnu medalju, to je njegova druga medalja. Borna Sečić je osvojio izvrsno četvrto mjesto. Klub je osnovan 2003. godine i jedan je od prvih boćarski klubova za osobe s invaliditetom u Hrvatskoj. U svojih 15 godina postojanja i rada kluba igrači i igračice osvojili su preko 90 pehara i medalja na državnim, međunarodnim i svjetskim natjecanjima.