RK Županja - RK Brod 31:29

U rukometnom vikendu prvo su igrali seniori, u subotu 23. veljače.

Autor: Brodportal | Datum objave: 25.02.2019

Otišli su na teško gostovanje u Županju gdje ih je očekivalo teško gostovanje i dobar protivnik koji se nalazi na trećem mjestu sa dva boda više od nas. Utakmicu su otvorili dobro i cijelo prvo poluvrijeme su vodili, te na poluvrijeme odlaze sa tri razlike, rezultat poluvremena RK Županja - RK Brod 11:14.

Drugo poluvrijeme otvarili su dobro u istom tempu do 42. minute drugog poluvremena kad su imali i pet golova razlike. Međutim dogodio se neočekivani pad u igri, tri promašene kontre i promjena domaćeg vratara su nam presudili. Na kraju poraz RK Županja - RK Brod 31:29. Čestitke dečkima na borbenosti!

U nedelju mlađi kadeti u dvorani Brod odigrali su 9. krug 1. Hrvatske mlađekadetske lige Istok. Odigrali su susrete protiv RK Đakova i Ivana iz Mikanovaca, a utakmica protiv Nove Gradiške je odgođena.

U iznimno borbenoj, atraktivnoj i napetoj igri dečki su protiv RK Đakova odigrali neriješeno utakmica je završila RK Brod - RK Đakovo 16:16. U drugoj utakmici protiv RK Ivana iz Mikanovaca dečki su pobjedili rezultatom 25:16. Idući vikend u dvorani Brod igraju dečki 2006 godišta i mlađi.