Remi Marsonije i Oriolika u posljednjem jesenskom kolu

Oko 350 ljudi pratilo je županijski derbi posljednjeg 15. jesenskog kola Treće HNL između Marsonije i Oriolika.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 24.11.2018

Marsonia je u 5. minuti zaprijetila preko mladog Grgića, da bi nešto kasnije Gudelj šutirao u vanjski dio mreže. Prvu prijetnju za goste imao je Barišić u 14. minuti, ali nije bio precizan. Novi pokušaj za domaće imao je Baričević čiji je udarac otišao preko gola  u 26.minuti. Oriolik je došao u vodstvo. Šimac je na rubu kaznenog prostora iskosa srušio Blatančića, a sudac Dobraš dosudio je slobodni udarac. Pokušaj Stjepana Stubičana dirao je živi zid od kojeg je lopta u paraboli ušla u gol za vodstvo gostiju od 1:0. Samo 4.minute kasnije s istog mjesta dosuđen je slobodni udarac za Marsoniju. Izvođač je bio Sivrić, ali je bio neprecizan. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Marsonia je izjednačila. Gudelj je ubacio za Čanića čiji udarac brani Herceg koji odbija loptu na nju natrčava mladi Marko Cvitković koji zabija za 1:1.

Drugo poluvrijeme vrlo slabo na obje strane. Igra između 2 kaznena prostora uz puno pogrešaka jednih i drugih. Stoga i nije bilo pravih prigoda. Očito su jedni i drugi čuvali bod.

Na kraju oo bod svakom je pravedan rezultat. Oriolik je tako nastavio pozitivnu seriju te u posljednjih 8 utakmica imaju 5 pobjeda i 3 remija. S druge strane Marsonia s puno mladih igrača u prvoj postavi i nije mogla više od boda protiv čvrstog Oriolika.

ŽVK Marsonia ima još jednu reprezentativku!

Vanesa Tot osma najbolja kanuistica na svijetu

Prijavite svoje klince na najzanimljiviju edukativnu vožnju na quad stazi, uz instrukcije iskusnog učitelja vožnje...