Remi Marsonije i Oriolika u posljednjem jesenskom kolu

Oko 350 ljudi pratilo je županijski derbi posljednjeg 15. jesenskog kola Treće HNL između Marsonije i Oriolika.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 24.11.2018

Marsonia je u 5. minuti zaprijetila preko mladog Grgića, da bi nešto kasnije Gudelj šutirao u vanjski dio mreže. Prvu prijetnju za goste imao je Barišić u 14. minuti, ali nije bio precizan. Novi pokušaj za domaće imao je Baričević čiji je udarac otišao preko gola  u 26.minuti. Oriolik je došao u vodstvo. Šimac je na rubu kaznenog prostora iskosa srušio Blatančića, a sudac Dobraš dosudio je slobodni udarac. Pokušaj Stjepana Stubičana dirao je živi zid od kojeg je lopta u paraboli ušla u gol za vodstvo gostiju od 1:0. Samo 4.minute kasnije s istog mjesta dosuđen je slobodni udarac za Marsoniju. Izvođač je bio Sivrić, ali je bio neprecizan. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Marsonia je izjednačila. Gudelj je ubacio za Čanića čiji udarac brani Herceg koji odbija loptu na nju natrčava mladi Marko Cvitković koji zabija za 1:1.

Drugo poluvrijeme vrlo slabo na obje strane. Igra između 2 kaznena prostora uz puno pogrešaka jednih i drugih. Stoga i nije bilo pravih prigoda. Očito su jedni i drugi čuvali bod.

Na kraju oo bod svakom je pravedan rezultat. Oriolik je tako nastavio pozitivnu seriju te u posljednjih 8 utakmica imaju 5 pobjeda i 3 remija. S druge strane Marsonia s puno mladih igrača u prvoj postavi i nije mogla više od boda protiv čvrstog Oriolika.

Građani, čuvajte se prijevara putem interneta!