Poraz Marsonije od Vuteks Sloge u zadnjoj minuti utakmice

Danas je odigrano 28. kolo Treće HNL-istok u kojem je Marsonia na domaćem terenu dočekala Vuteks Slogu.

Autor: Brodportal | Datum objave: 12.05.2021

Iako su Bijelo-crni imali posjed lopte kroz cijelu utakmicu i tehnički jača ekipa na kraju ipak nisu došli do pobjede. Tako su se u drugom poluvremenu gosti stalno braniti i prvih 20 minuta inicijativu su imali domaćini. No ponovo je realizacija bila problem te se u završnicu utakmice ulazi bez pogodaka. U posljednjoj minuti pobjedu i 3 boda gostima donosi Igor Lukić-Tunjić na asistenciju Stefana Bingulca.

Oriolik je također izgubio i to 2:1 od Bedema u Ivankovu, dok je novogradiška Sloga slavila 3:2 u Čepinu, a Slavonac iz Bukovlja nosi vrijednu pobjedu 4:2 s gostovanja u Kutjevu.

Glavni konkurenti Marsonije za osvajanje lige zabilježili su nove bodove, Belišće 1 bodu u remiju 2:2 s Croatia Đakovom, a Vukovar 1991 sva tri u pobjedi 2:0 nad Slavonijom iz Požege. Belišće sada ima 7 bodova prednosti, a Vukovar 1991 5 bodova prednosti nad Marsonijom.