Poraz Broda 035 od Osijeka u zadnjem jesenskom kolu

U poslijednjem susretu jesenskog dijela natjecanja, Osijek Kelme je ostvario prvu ovosezonsku pobjedu u gostima slavivši u Slavonskom Brodu rezultatom 2:4!

Autor: bportal | Datum objave: 15.12.2016

Momčad Marina Smoje imala je prednost tijekom čitava susreta, a za pobjedu je najzaslužniji raspoloženi Zvonimir Horvat koji je s 2 prva gola trasirao put svojoj momčadi prema konačnom trijumfu.

Osijek Kelme je poveo u 5.minuti kada Horvat nakon kornera zabija za 0:1, da bi isti igrač iz kontre u 11.minuti zabio za 0:2! Brod 035 se vraća u igru pred dolazak na odmor kada Gudelj na dodavanje Konopeka zabija za 1:2! Igra s golmanom-igračem koja se u Splitu pokazala kao dobro rješenje večeras ipak nije dala željeni učinak. U 29.minuti Dakić je presjekao loptu i zabio u prazan gol za 1:3! Dakić je u glavnoj ulozi i u slijedećoj minuti kada iz okreta s vrha kaznenog prostora pogađa vratnicu. U 37.minuti domaći se vraćaju u igru kada Bundavica zabija za 2:3, no više od toga domaći nisu uspjeli. Sve dvojbe oko ishoda susreta otklonjene su u poslijednjoj minuti kada domaći jošjednom gube loptu, a Pandurević zabija u prazan gol za konačnih 2:4!

Gosti su tako ostvarili zasluženu pobjedu u lijepoj atmosferi pred oko 1200 gledatelja, a vrijedi istaknuti kako nije izostala ni podrška gostujućih navijača. Brod 035 je usprkos porazu zaključio vrlo dobru polusezonu na 6.mjestu koje vodi u doigravanje. Rezultat je to koji je malotko očekivao uoči početka sezone. osijek kelme je pak ovom pobjedom znatno poravio dojam, te se nalazi na samo 2 boda od Brođana. Nema sumnje da je pred nama izuzetno uzbudljivo proljeće u kojem oba slavonska prvoligaša možemo očekivati u borbi za doigravanje.

BROD 035 – OSIJEK KELME  2:4 (1:2)

BROD 035: Darko Milanović, Tomislav Ferić, Dražen Čavar, Mario Petrović, Miroslav Konopek, Armando Kajfeš, Robert Ruhek, Almedin Bundavica, Domagoj Ćuk, Ivan Marić, Luka Đerek, Anto Gudelj, Željko Konrad, trener: Ivica Ćorluka

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Matias Mijić, Ivica Majić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Ante Ćurković, Robert Nospak, Zvonimir Horvat, Nikola Eror, Goran Dakić, Gordan Duvančić, Kristijan Lukenda, trener: Marin Smoje

STRIJELCI: 0:1 Horvat (5′), 0:2 Horvat (11′), 1:2 Gudelj (20′), 1:3 Dakić (29′), 2:3 Bundavica (37′), 2:4 Pandurević (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 10 (5+5); Osijek Kelme 9 (5+4)

ŽUTI KARTONI: Ruhek (33′), Čavar (36′) – BROD 035; Eror (33′), Horvat (36′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Zvonimir Horvat (OSIJEK KELME)

izvor: crofutsal.com