Pobjedom u Vukovaru MOK Marsonia na čelu tablice

U subotu, 3.11.2018., odbojkaši MOK Marsonije odigrali su utakmicu 4. kola na gostovanju u Vukovaru te nastavili pobjednički niz u 2. Hrvatskoj odbojkaškoj ligi.

Autor: Brodportal | Datum objave: 07.11.2018

Dečki su sjajno otvorili utakmicu u prvom setu, imali jedan pad u drugom setu no na kraju zasluženo pobijedili s 3:1 u setovima. Pobjedom nad ekipom MOK Vukovar, MOK Marsonia je na čelu tablice s maksimalnih 9 bodova.

Sljedeću utakmicu Brođani su domaćini protiv ekipe iz Donjeg Miholjca. Utakmica će se igrati u nedjelju, 11.11.2018. u školskoj dvorani na Jelasu s početkom u 14:30 sati.

Fond za zaštitu okoliša građanima osigurao 20 milijuna kuna za proizvodnju energije na krovovima kuća

Održan koncert popularne duhovne glazbe uz Mateja Galića i mlade glazbenike iz Doma molitve

Načelnik Jelinić: "Samo će nova radna mjesta zadržati mlade u Slavoniji"

"Sjećanje na 768 poginulih branitelja iz Brodsko posavske županije nikad neće izblijediti"

Brodski ronioci u eko akciji na domaćem terenu: čistili dno rijeke Save u Slavonskom Brodu

13. DAN AVANTURE - Preko Albanije, Crne Gore, Hercegovine ... povratak u Domovinu