Pobjede Oriolika i Sloge, težak poraz Marosnije

Jučer je odigrano 28. kolo 3. Hrvatske nogometne lige-istok dje su Oriolik i Sloga pobijedili na domaćem terenu, a Marsonia je u gostima doživjela težak poraz.

Autor: Brodportal | Datum objave: 19.05.2019

Oriolik je u Oriovcu s visokih 5:0 pobijedio Đakovo Croatiu, a Sloga je u Novoj Gradišci s 2:0 pobijedila Vihor iz Jelisavca. Marsonia je na gostovanju u Bjelovaru izgubila s visokih 0:4.

Oriolik je prvom dijelu utakmice osigurao pobjedu nad Đakovčanima. Gčlovoe su prije odmora zabiliu Galović u 16., Đerek u 22. i Stubičan u 45. minuti. U drugom dijelu pobjedu su potvrdili su Mijić u 50. i Kokotović u 70. minuti za visokih 5:0.

Sloga je u 5. minuti povela protiv Vihora pogotkom Josipa Gospočića, a Zdravko Gospočić za konačnih 2:0 zabio je u 89. minuti.

Marsonia je u Bjelovaru doživjela jedan od najtežih poraza sezone. Domaćini su mrežu Brođana pogodili čak četiri puta.