Pobjeda Oriolika, poraz Sloge, remi Želje

Za senzaciju 9. kola Treće lige – sjeveroistok pobrinuli su se nogometaši Oriolika koji su na gostovanju s 2:1 pobijedili vodeći Čepin kojem je to drugi poraz u ovogodišnjem prvenstvu.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 15.10.2018

Domaći igrač Luka Zebec je autogolom Crvene iz Oriovca doveo u vodstvo od 1:0, da bi na početku drugog poluvremena Mirza Jašarević Orioliku osigurao 2:0. Sve što je Čepin uspio je postići počasni gol, dok je ekipa Roberta Dujića s 3. pobjedom u sezoni skočila na 8. mjesto na ljestvici.

Nakon Vukovara i Čepina nogometaši novogradiške Sloge u Đakovu su upisali treći poraz ove sezone u Trećoj ligi – sjeveroistok. U 9. kolu momčad trenera Ive Babića s 2:1 je izgubila utakmicu od domaće Đakovo Croatije. Za domaće je 2 gola postigao Tomas Grgačević, da bi u 60. minuti Filip Bungić smanjio na 2:1. Do kraja utakmice Sloga nije uspjela doći do gola i poravnanja.

Nogometaši Željezničara nakon 8. kola u Četvrtoj ligi – istok i dalje nemaju pobjedu, ali zato imaju 2 osvojena boda. Ljubičasti su ovog vikenda na svom terenu protiv Šokadije iz Babine Grede odigrali bez golova 0:0 što je prva utakmica u sezoni da obrana Željezničara nije primila gol.

U Općini Rešetari 30 žena zaposleno u sklopu projekta "Zaželi"