Pobjeda nogometaša Bukovlja protiv Sikirevaca

U odgođenoj utakmici iz 13. kola Prve Županijske nogometne lige Brodsko – posavske koja je igrana na neutralnom terenu u Donjoj Vrbi nogometaši Slavonac iz Bukovlja su s 3:2 svladali Sikirevce.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 13.03.2019

Vrlo solidan broj gledatelja koji se okupio na ovom susretu vidio je dobru utakmicu i 5 golova te pobjedu uz preokret Crvenih iz Bukovlja. U susret su Sikirevci ušli kao favorit za pobjedu što pokazuje njihovo 3. mjesto na ljestvici, dok se Slavonac nalazio na 11. poziciji. Tu ulogu Sikirevci nisu opravdali premda su u 13. minuti preko Sebastijana Petričevića na dodavanje odličnog Karla Kokanovića došli u vodstvo od 1:0, da bi Josip Padrić nešto kasnije nakon prodora Danijela Martića poravnao na 1:1. Do novog vodstva Sikirevci dolaze preko Josipa Petrića u 32. minuti kojem je sve pripremio neuhvatljivi Karlo Kokanović. Sastav iz Bukovlja još jednom se vraća u utakmicu te u posljednjoj minuti prvog poluvremena Matej Gačić na ubačaj Josipa Padrića izjednačava na 2:2. Do potpunog preokreta Slavonac dolazi na početku drugog poluvremena kada je Matej Brkić u 48. minuti nakon još jednog dobrog ubačaja Josipa Padrića Crvenima iz Bukovlja osigurao 5. pobjedu u prvenstvu i plasman na 8. mjesto, dok su Sikirevci zadržali treću poziciju.

Američke studentice na praksi u županijskom Zavodu za javno zdravstvo

TKD Alfa Brod nastupio u Ljubljani

U vrtu pronašla protuzrakoplovni projektil

Dugogodišnja suradnja

Mednim doručkom otvorene 21. Poljoprivredno-poduzetničke ideje i 2. Proljetni sajam u Novoj Gradiški

Održana manifestacija „Volim Brod“ – Djeca i mladi svome gradu za njegov dan

Dalija Orešković u Slavonskom Brodu predstavila program START-a: Zalažemo se za uvođenje europske minimalne plaće