Pet novih medalja za atletičare Marsonije

U subotu, 22.9. u Kopačkom ritu, sa startom i ciljem ipred dvorca Tikveš, održan je 3.baranjski polumaraton, utrka na 6 km te utrke za djecu od 7 do 15 godina.

Autor: Brodportal | Datum objave: 25.09.2018

U organizaciji AK Slavonija-žito, po dosta jakom vjetru, ali lijepom prirodnom ugođaju, nastupilo je oko 600 trkača, od najmlađih do veterana. Atletičare Marsonie predstavljalo je 9 natjecatelja koji su osvojili 4 srebra i 1 broncu. Zrinoslav Kekez nastupio je na 6 km te osvojio vrlo dobro 6.mjesto u apsolutnom poretku u konkurenciji 77 trkača koji su završili utrku.

• Lorena Šeremet - 2.mjesto na 650 m - 2009./2010.g.
  • Bruno Martinović - 2.mjesto na 650 m - 2009./2010.g
  • Filip Orkić - 2.mjesto na 650 m - 2007./2008.g
  • Lara Žuljević - 2.mjesto na 900 m - 2003./2004.g
  • Marija Bulatović - 3.mjesto na 400 m - 2011. i ml.
  • Ivan Slijepčević - 4.mjesto  na 650 m - 2007./2008.
  • Petra Lesar - 11.mjesto na 650 m - 2007./2008.
  • Toni Prusina - 14 mjesto na 650 m - 2009./2010.

Po riječima trenera Šeremeta i ovo natjecanje atletičari su uspješno odradili, a već sljedeći vikend 30.9. u Požegi je novo natjecanje.

U četvrtak 1. memorijal "Šimo Đamić" - natjecanje policijskih službenica i službenika