Omladinac iz Gornje Vrbe i dalje neporažen nakon 4. kola

Ovoga vikenda odigrano je 4. kolo MŽNL Brod / Požega.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 13.09.2020

Subotnje utakmice 4. kola u MŽNL Brod / Požega bile su vrlo učinkovite te je na 4 utakmice ukupno postignuto čak 24 gola.

Omladinac ekspres iz Gornje Vrbe nakon Starog Slatinika i Sibinja sada je iza sebe ostavio pustoš i u Lipiku. Ne doslovno, već su igrači trenera Ivana Pavkovića došli i do treće pobjede u gostima u ovoj sezoni i to s visokih 6:2. Tako je odlična momčad iz Gornje Vrbe ostala jedina u ligi na 100 % učinku jer imaju sve 4 pobjede iz 4 odigrane utakmice.

Uspješni na gostovanjima bili su Sikirevci koji su s 2:1 slavili kod Požege te Hajduk iz Pakraca koji je sa 4:3 slavio u Kuzmici te je i dalje uz vodeći Omladinac i Zadrugar iz Oprisavaca jedini u ligi bez poraza. U Novoj Kapeli je domaći Slavonac nakon što je sa 4:1 u 2. kolu nadigrao Sikirevce, sada upisao još veću pobjedu, ovoga puta sa 6:0 protiv Jakšića.

Od nedjeljnih utakmica najzanimljivija bila je ona u Donjim Andrijevcima u kojima su domaći Tomislav i Svačić iz Starog Slatinika odigrali bez pobjednika 1:1. Tomislav Kljajić je iz slobodnog udarca doveo goste u vodstvo u prvom poluvremenu da bi domaćin u 90. minuti preko Leopolda Marijanovića izjednačio na 1:1 iz kaznenog udarca kojeg je izborio Tomislav Čudina.

Zadrugar iz Oprisavaca je s 2 gola Galovca došao do pobjede s 2:1 u Kaptolu, dok je Mladost u Sibinju s 5:2 poražena od Dinama iz Vidovaca i Dervišege premda su domaćini imali vodstvo od 1:0, ali onda gosti postižu 3 gola u nizu.