Olimpiku četiri naslova prvaka u liga-kupu Republike Hrvatske za mlađe uzraste

U Aljmašu se jučer održalo posljednje 5. kolo liga-kupa Republike Hrvatske za mlađe dobne uzraste na kojem je sudjelovalo 10 klubova sa preko 200 mladih sportaša.

Autor: Brodportal | Datum objave: 29.08.2021
Olimpiku četiri naslova prvaka u liga-kupu Republike Hrvatske za mlađe uzraste


 U ukupnom poretku liga-kupa 2021. godine Olimpik je osvojio 4 naslova prvaka.

 
U mlađim juniorima prvaci su postali mlađi juniori Antonela Orkić i Luka Lipovac, koji su prvim mjestima u zadnjem 5. kolu potvrdili svoje ukupne naslove, a Luka je naslovu u jednosjedu još pridodao i ukupni naslov u dvosjedu sa partnerom Noa Marić. Valja napomenuti da su Antonela i Luka u svih 5 kola osvojili 1. mjesta te tako bez poraza osvojili svoje naslove.
 
U kategoriji kadetkinja prvakinje su postale Elena Marić i Nina Knežević, koje su danas osvojile 4. mjesto što je bilo dovoljno za 1. mjesto u ukupnom poretku. Elena je naslovu u dvosjedu pridodala i 3. mjesto u ukupnom poretku u disciplini jednosjeda koje je ostvarila današnjom pobjedom na zadnjem kolu.
 
Što se tiče rezultata sa zadnjeg 5. kola kupa danas smo osvojili 3 zlatne medalje, a svoje prve nastupe danas su upisali Iva Tonković, Lana Marić, Leon Ćosić, Kristijan Vukadinović i Karlo Milošević.
 
Sa zadnjim kolom liga-kupa završena je još jedna odlična sezona za naše mlade sportaše. Neki su osvajali medalje, neki skupljali iskustvo za naredne godine, a neki su upisali svoje prve nastupe što nas iznimno veseli i daje nam poticaj za još bolji rad sljedeće godine.
 
 
Rezultati 5. kola:
 
 
MLAĐI JUNIORI
 
Luka Lipovac - K-1 500m - 1.mjesto
 
Antonela Orkić - K-1 500m - 1. mjesto
 
 
KADETKINJE
 
Elena Marić - K-1 500m - 1. mjesto
 
Elena Marić - Nina Knežević - K-2 500m - 4.mjesto
 
 
KADETI
 
Borna Kujundžić - K-1 500m - 6. mjesto
 
Kristijan Vukadinović - K-1 500m - 8. mjesto
 
 
MLAĐI KADETI
 
Adrian Ružić - MK-1 500m - 9. mjesto
 
Patrik Brekalo - Luka Smoljo - MK-2 500m - 10. mjesto
 
Adrian Ružić - Karlo Milošević - MK-2 500m - 12. mjesto
 
 
ŠKOLA KAJAKA DJEVOJČICE
 
Ella Brekalo - MK-1 500m - 6. mjesto
 
Iris Fogadić - MK-1 500m - 11. mjesto
 
Ella Brekalo - Iris Fogadić - MK-2 500m - 6. mjesto
 
 
REVIJALNE UTRKE
 
 
MIX MLAĐI KADETI
 
Iva Tonković - Patrik Brekalo - MK-2 500m - 12. mjesto
 
 
MIX KADETI
 
Nina Knežević - Borna Kujundžić - K-2 500m - 2. mjesto
 
 
MIX MLAĐI JUNIORI
 
Antonela Orkić (Olimpik) - Filip Arsenić (Belišće) - K-2 500m - 1. mjesto
 
 
MIX JUNIORI
 
Filip Arsenić (Belišće) - Luka Lipovac (Olimpik) - K-2 500m - 1. mjesto 
 
Za 2 tjedna naše najbolje sportaše očekuje Turnir Olimpijskih nada u Račicama (Češka) na kojem će nastupiti Antonela Orkić i Luka Lipovac, te Svjetsko seniorsko prvenstvo u Kopenhagenu (Danska) na kojem će nastupiti naš najbolji sportaš Antun Novaković.

Zadnje vijesti

U Brodu za 10 godina, deset gradonačelnika

U Muzeju Brodskog Posavlja izložba o povijesti HPD Davor

Župan Marušič na 2. Danima regionalnog razvoja i fondova Europske unije

SPORT

Najava 12. kola Treće HNL -istok

Omladinac iz Gornje Vrbe gostuje u Pleternici

FOTO GALERIJA

Kravata porijeklo "vuče" iz brodskog pritvrđavskog naselja Cravatten Statt

Održana završna konferencija energetske obnove upravne zgrade bolnice "Dr. Josip Benčević"

Satiričko kazalište mladih iz Slavonskog Broda nastupilo u Bitoli

Župan Marušić na sastanku Vlade sa županima, predstavnicima Udruge gradova i Udruge općina u Zaprešiću

Spojen novi most na Savi kod Stare Gradiška