Olimpikovci najuspješniji i na 3. kolu Kupa Hrvatske

U Slavonskom Brodu održano 3. kolo Kupa Republike Hrvatske u kajaku i kanuu za mlađe dobne uzraste.

Autor: Brodportal | Datum objave: 07.07.2019

Grad Slavonski Brod bio je domaćin 3. kola liga-kupa Republike Hrvatske za mlađe dobne uzraste, a koje se u organizaciji Kajak kanu kluba „Olimpik“ danas održalo na rijeci Savi.

Nastupilo je 10 najboljih hrvatskih klubova sa 170 mladih kajakašica i kajakaša iz Belišća, Hrvatske Kostajnice, Petrinje, Raba, Aljmaša te grada domaćina Slavonskog Broda, a natjecalo se u utrci u duljini od 500 metara.

Najmlađi članovi KKK Olimpik su oduševili pred domaćom publikom te osvojili 18 medalja od toga 10 zlatnih, 4 srebra i 4 bronce! Iznenadila je Andrea Heđeš koja je doveslala do svog prvog zlata. Najuspješnija sportašica natjecanja je bila Leona Pavlešin sa tri pobjede iz tri utrke. Odlični su bili sa po dva zlata iz dvije utrke Luka Lipovac i Antonio Pavlešin. Pobjede su još ostvarili Fran Holjevac, Noa Marić, Katja Vukoje, Antonela Orkić i David Aračić. Kajakašica Ilaria Kraljević osvojila svoju prvu medalju u karijeri.

Potpisani ugovori za dodjelu materijalnih i financijskih sredstava KPA "Marsonia" i HGSS-u