Održan 2. Ljetni kup Škole nogometa Općine Sikirevci

Škola nogometa Općine Sikirevci nastavila je tradiciju održavanja svojih Ljetnih turnira za mlađe kategorije.

Autor: Josip Šebalj | Datum objave: 18.06.2022

Tako je ove godine održan 2. turnir koji je sada proširen za starije pionire uz kojih su bili kao i do sada mlađi pioniri i limači. U svakoj od 3 kategorije bilo je po 6 klubova što znači da ih je ukupno na turniru nastupilo 18. Naslovi po kategorijama pripali su: slavonskobrodskom Amateru, Skilleru iz Osijeka i domaćim mlađim pionirima Općine Sikirevci.

Turnir je bio pozivni te su tako na ovom Ljetnom kupu uz domaćina te sastave iz Brodsko – posavske županije još bili klubovi sa zagrebačkog područja i to: Sava iz Jakuševca i Trnovčica iz Dubrave. Nastupila je osječka Soccer akademija Skiller, dok su tu još bile ekipe iz: Cerne, Kuševca, Mrzovića pokraj Đakova i Piškorevaca.

Domaći mogu biti zadovoljni jer su u starijim pionirima poraženi u finalu od Amatera, dok su zato kod mlađih pionira osvojili naslov svladavši na penale Savu iz Jakuševca. U najmlađoj kategoriji za limače Škola nogometa Općine Sikirevci osvojila je 3. mjesto tako da su domaći u sve 3 kategorije na Ljetnom kupu zauzeli prve 3 pozicije.