Odličan nastup atletičara Marsonije

U subotu 24. rujna u Parku prirode Kopački rit održan je 1. Baranjski polumaraton, a na programu su bile i utrke na 6 km, štafeta 4x1500 m te utrke djece osnovnih škola.

Autor: bportal | Datum objave: 25.09.2016

Odličan nastup ponovno su imali atletičari Marsonije koji su nastupili s pet natjecatelja. Lorena Šeremet bila je 2. na 400 m u konkurenciji 1. i 2. razreda. Lana Solar bila je 2.  na 600 m u konkurenciji 3.i 4. razreda.

Petra Lesar bila je 6. na 600 m u konkurenciji 3. i 4. razreda. U utrci na 6 km nastupilo je ukupno 78 natjecatelja, a Damir Lesar osvojio je 9. mjesto u ukupnom poretku, odnosno 1. mjesto u kategoriji M35. Antun Šeremet  osvojio je 22. mjesto u ukupnom poretku, odnosno 1.mjesto u kategoriji M55.

Sljedeći nastup za AK "Marsonia" je 1. listopada na 5. memorijalnom krosu u spomen na Ivana Klasnića.

KUD "Ivan Meštrović" iz Vrpolja večeras proslavlja 60. rođendan!