Novaković i Lipovac s utrkama C finala završili svoje nastupe na Svjetskom prvenstvu

Jučer su na Svjetskom prvenstvu u Mađarskoj veslane sve finalne utrke na 200m i na 1000m (A, B i C finala).

Autor: Brodportal | Datum objave: 25.08.2019

Naši kajakaši Antun Novaković i Marko Lipovac su s jučerašnjim utrkama završili svoje nastupe uoči posljednjeg dana prvenstva kada su na rasporedu duge dionice na 5km u kojima oni ne nastupaju.

Antun Novaković je osvojio 5. mjesto u C finalu na 1000m koja je dio olimpijskog programa što je ukupno 23. mjesto među najboljim kajakašima svijeta.

Marko Lipovac je osvojio 8. mjesto u C finalu na 200m koja je također dio olimpijskog programa te je ukupno 26. kajakaš na ovom svjetskom prvenstvu.

Imajući u vidu da je ovo bilo najjače i najmasovnije svjetsko prvenstvo u povijesti kajaka i kanua na mirnim vodama sa više od 1500 sportaša iz 101 države možemo čestitati našim dečkima na borbi.

Kakva je budućnost bosanskobrodske Rafinerij?

Ratna škola „Ban Josip Jelačić” u sklopu studijskog putovanja posjetila Slavonski Brod

PRIČA IZ MAROKA, 2. dio: Marrakech – kraljevski grad tisućljetne tradicije, najveće tržnice i moderne turističke ponude

Moto klubovi iz cijele regije na brodskom Poloju

PRIČA IZ MAROKA, 1. dio: Moderni Rabat i Casablanca koja živi na staroj filmskoj slavi...