Novaković i Lipovac s utrkama C finala završili svoje nastupe na Svjetskom prvenstvu

Jučer su na Svjetskom prvenstvu u Mađarskoj veslane sve finalne utrke na 200m i na 1000m (A, B i C finala).

Autor: Brodportal | Datum objave: 25.08.2019

Naši kajakaši Antun Novaković i Marko Lipovac su s jučerašnjim utrkama završili svoje nastupe uoči posljednjeg dana prvenstva kada su na rasporedu duge dionice na 5km u kojima oni ne nastupaju.

Antun Novaković je osvojio 5. mjesto u C finalu na 1000m koja je dio olimpijskog programa što je ukupno 23. mjesto među najboljim kajakašima svijeta.

Marko Lipovac je osvojio 8. mjesto u C finalu na 200m koja je također dio olimpijskog programa te je ukupno 26. kajakaš na ovom svjetskom prvenstvu.

Imajući u vidu da je ovo bilo najjače i najmasovnije svjetsko prvenstvo u povijesti kajaka i kanua na mirnim vodama sa više od 1500 sportaša iz 101 države možemo čestitati našim dečkima na borbi.

Zdravko Mamić iz Brlog Predstavlja objavio spot za novu pjesmu "Ulicama grada"

VIDEO

Međužupanijsko natjecanje u vožnji motornog vozila održano u brodskoj Industrijsko-obrtničkoj školi

Žrtva trčanja 21,5 kilometar neznatna u odnosu na živote hrabrih seljaka koji su se borili za istinu