Nova pobjeda brodskih rukometaša

Sinoć je odigrana utakmica 7. kola Druge HRL Istok u Pakracu. Gdje smo zasluženo pobjedili rkipu RK Lipa iz Pakraca.

Autor: Brodportal | Datum objave: 20.11.2017

U prvo poluvrijeme smo loše otvorili s puno tehničkih grešaka i izgubljenih lopti. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 11:10 za ekipu iz Pakraca. U drugom poluvremenu igramo bolje i s manje tehničkih grešaka i preuzimamo vodstvo koje ne ispuštamo do kraja utakmice.

RK LiPa - RK Brod 24:28 (11:10)

RK LiPa: Kešćec, Sodilek, Macura 2, Krucki 6, Gamberger,  Bartoluzzi, Šimić 2, Savi, Hlapović 3, Lopar 2, Zerdin, Krucki, Major 1, Smiljić 7, Vonić 1

Trener: D. Nagy

RK Brod: Bubalo, Sarić M., Simeon 1, Matačić, Marić, Sarić J. 2, Didić 6, Poznanović, Alaica 2,  Petrović 6, Prusina 2, Bohm 2, Kokanović, Rašić 7.

Trener: Saša Sertić, pomoćni trener Ivan Janjić

Isključenja: RK Lipa 10 min. RK Brod 10min.